SametKoc isimli üyenin son içerikleri

1. SametKoc

2. El Ssd garantisiz alınır mı?

Crystaldiskmark ve healt dan canlı olarak kontrol etcem ama garantisi olmadığı için aldıktan sonra sorun çıkar mı acaba. Faturası varmış ve bu fotoğrafı atdı mükemmel gözüküyor aslında yinede foruma bir sorayım dedim
  2. SametKoc

Öneri 1tb Ek ssd önerisi.

Asus H610m-e d4-csm Anakartım var 1. Slotda g2 500gb var ama yetmiyor. 2.Slota ileri dönükde olabilir 1tb en uygun alınabilecek bir ssd arıyorum. 2024 girmeden almak istiyorum zam fln gelmeden. 3 taksit olursa da tahtından yenmez :) 1702047249 Direkt aynısın g2 1tb olanını mı alsam slot kaldırır mı
  3. SametKoc

27w Spigen ama ? ? ?

Donanım arşivi instagram da attığı spigen aldım ama aldıktan sonra arada kaldım samsungun orjinal olanını mı alsaydım bi etki yapar mı batarya da olumsuzsuzluk yaşatmaz dimi.(A34 telefon)Tam verim çalışır mı 1699974220...
  4. SametKoc

Hala İphone XR alınır mı?

Teşekkürler şimdi alabilirim samsungu stok bitmeden
  5. SametKoc

Hala İphone XR alınır mı?

10bin TL'ye arkadaşım sana veriyim dedi benimde kafam karıştı Öğrenci kampanyasıyla a34 + buds2 alcaktım. 10kya hangisi alınır 128gb iphone 13 arka kapakmış temiz cihaz sizce?? Çok arada kaldım
  6. SametKoc

FIFA 23 güvenli ön yükleme hatası veriyor

Bios üzerinden secure bot menüsünden açmıştım ben ordan dene bi ardından kontrol için Win R basıp msinfo32 yaz ortada bi yerde güvenli önyükleme yazıyo Açık yazması gerek
  7. SametKoc

Yardım Cyberpunk ekranda siyah büyük bir kare var

Oyuna girdiğimde direk sol ortada çıkıyor rahatsız ediyor oyun oynarken acaba ben yanlış bir şey mi yaptım Nasıl düzelir Sol tık yaptığımda beyaz oluyor gri gibi bi renk yani Ayarlarında karıştırmadım pek yanlış bir şey yaptığımı da düşünmüyorum. Yardımcı olursanız.
  8. SametKoc

Öneri Hangi m2 Ssd almalıyım

M2 portlarının birinde 500gb kioxia exceria takılı buna ekleme yapmak istiyorum. Gen3x4 ve Gen3x2 yazıyor kitapçıkda yeni alcağımı ssdyi 4xden çıkartıp yeni alacağım ssdyi taksam ne kadar performans etkiler? Alırsamda exercia g2 1tb alıcağım ssd Anakart:H610m-e d4 csm
  9. SametKoc

Maks 12000tl Android Telefon önerisi

Babam için telefon alıcam Taksitle almak istiyor onun için 12k istiyorum 12 üstü taksit az olduğu için almıcak. Samsung olsa daha iyi olur Kamera Batarya Bana göre s20fe sd modeli ama uygunmudur acaba yada a serisi mi alsam
  10. SametKoc

2000 liraya kadar klavye önerisi

Bu fiyat bandına rog strix alınmaz mı acaba bende bakıyodum ama gaming genden https://www.gaming.gen.tr/urun/65603/asus-rog-strix-scope-rx-red-switch-ip57-su-gecirmez-ve-toza-dayanikli-turkce-optik-mekanik-gaming-klavye/
  11. SametKoc

800tl Klavye önerisi

Aynı değil mi fark nedir 1677315894 Grupla alsam bişey olur mu bunu alıcam
  12. SametKoc

800tl Klavye önerisi

750tl oluyor grup alımında
  13. SametKoc

800tl Klavye önerisi

Banggoddan klavye baktım kb2 hem grupla satın al var ondan alsam daha ucuza gelse sıkıntı çıkar mı hem türkçe tuş takımı var mıdır Ona göre alcam Sarı switch olanını alacağım 1677315437...
  14. SametKoc

Bu fiyata nasıl bu sisteme değer mi

Sistemi aldım elimede ulaştı monitörde aldım gelsin kurcam da fiyat çok gibi geldi yılbaşından sonra yükselir dedi bende biraz aceleye geldi 15.5k verdim en azından tuf 3060 olduğundan kendimi avutuyorum parçalar şu şekil İ3-12100f Tuf 3060v2 12 gb H610m-e Kisgton 3600mhz cl18 ram Kioxia 1tb...
  15. SametKoc

Marvel's oyun kodu aktifleştirme

Kod elime 2 gün önce ulaşdı girdim kodu onaylandı falan tamam Kod kullan dedim steam bağladım oturum açtım en son kodu al dedim ' Ödül alma hatası' yazıyor denedim yapamadım birşeymi eksik anlamadım çözümünü biliyorsanız yardımcı olsanız 1672573514 Bilen kimse yok mu?
Top Bottom