Sami

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• Sami
      Sami, 2. El Rog Strix 5600Xt başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Sapphire RX 6600 Pulse 8GB 128 buldum fakat açıklamasında güç tüketimi 65-75w arasındadır yaziyor İnternete baktığımda daha üst bir değer gösteriyor bir...
    • Sami
      20dk boyunca test edeceğim 4 ay garantisi varmış en fazla kaç dereceyi görmeli
    • Sami
      5500e sapphire rx6600 buldum ne derseniz hocam
    • Sami
      Sahibindende baktığım da en ucuzu 5500den başlıyor
    • Sami
      Kaç derecelere kadsr kabul edilebilir hocam birde bilginiz varsa bu kartlar için 4400tl uygun bir miktar mı?
    • Sami
      Sami, Ekran Kartı kategorisinde 2. El Rog Strix 5600Xt başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar 2. El Rog Strix 5600xt almayı düşünüyorum fiyatı 4400tlye anlaştık sizce fiyatı iyi mi bir de alırken ne gibi şeylere dikkat etmeliyim...
    • Sami
      Sami, Ekran Kartı Önerisii başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      3600 elimden ne kadara çıkabilir ki ? 1708336707 Evet bu dediğiniz de mantıklı
    • Sami
      Ne yazık ki o kadar butcem yok 1708336537 Peki önerebileceğiniz modeli varmıdır 0 almayı düşünüyorum
    • Sami
      Önceki ekran kartım AMDidi ve çok sıkıntı çıkardı rx6600 de bu sıkıntıları yaşarmıyım?
    • Sami
      Sami, Ekran Kartı kategorisinde Ekran Kartı Önerisii başlıklı bir konu açtı.
      Sistemim için ekran kartı önerisi istiyorum önceliğim 2. el fakat 4060 8Gb modellerine 13 bin lira vermek mantıklıysa 4060ta alabilirim. Sistemim Ryzen 5...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,481
Üyeler
140,503
Son üye