sararlı12 isimli üyenin son içerikleri

1. S

Vatan ASUS laptop kasıyor

Windowsu demek istedim
  2. S

kendimiz kurulum yaparsak garanti gidiyor diye biliyorum yanlis miyim?
  3. S

AMD işlemcilerin laptoplarda kötü performans verdiği söyleniyor buna ne diyorsunuz? 1712237541 Yükselteyim ben ozaman hangi ramleri tercih edebilirim? 1712237572 Eğer ki sorun devam ederse ne yapabilirim? rami yükseltmemize rağmen
  4. S

Fortnite yüklü şuan sadece ve onda faslasıyla drop, kasma ve takılma gibi sorunlar yaşanıyor ayrıca MUX Switch nedir bilmiyorum
  5. S

Yükseltmeyi düşünerek aldım fakat farklı bir sorunu olduğunu düşünüyorum laptopun şöyle bir duyum almıştım amd işlemciler laptoplarda kötü performans veriyor gibisinden şuan da ne yapıcağımı bilemiyorum
  6. S

ve iade istedim fakat olmadı tüketici haklarına başvurdum ve oradanda üründe arıza olmaması sebebi ile red yedim ne yapıcağımı bilmiyorum
  7. S

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-tuf-gaming-a15-7-nesil-ryzen-7-7735hs-rtx4060-8gb-8gb-512gb-ssd-15-6inc-w11.html arkadaşlar bu laptopu aldım ve sürücüleri tam olmasına rağmen bilgisayarda tek bir oyun dahi olmamasına rağmen oyuna giriş yaptığımda kasıyor bunun sebebi nedir?
  8. S

Siyah soft masa önerisi lazım

arkadaşlar bu tarzda masa lazım bana bilen varsa link vesaire atabilir mi?
  9. S

Viewsonic 165hz monitör nasıldır?

https://www.trendyol.com/viewsonic/23-8-vx2428-0-5ms-165hz-ips-fhd-hdmi-dp-3kenar-cercevesiz-freesync-gaming-monitor-p-713009258?boutiqueId=61&merchantId=161002&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&...
  10. S

msi ekran kartı soğutma performansı nasıldır?

MSI ve Palitin olanda var mı acaba?
  11. S

ASUS toplama PC nasıldır?

Tamamdır teşekkür ederim
  12. S

Onlara ayrı bir bütçe ayırdım birde SSD iyi performans verir mi tam bilemiyorum da
  13. S

Tamam o şekilde seçim yaptım içimde ukte kalan şeydi hani bilindik marka olsun mesela Ram olarak LEXAR ARES daha önce duymadığım için seçmek istemedim ve benim seçtiğim şekilde aynı performans daha fazla fiyat ödemiş mi olurdum hani bütcenin içerisinde olunca en iyisi olsun istedim yanlış...
  14. S

Tamamdır bütcem 50k di zaten totalde şu şekilde bir sistem hazırladım 51k oluyor sizce nasıl ?
  15. S

Performans olarak bir fark yok değil mi?
Top Bottom