SarzonMemo isimli üyenin son içerikleri

1. S

Tıraş Makinesi Tavsiyesi İstiyorum(1000Tl ve altı)

Arkadaşlar benim sakalım yok sadece çene bıyık bölgesinde hafif tüyler var sinekkaydı alacak tahriş etmeyecek tıraş makinesi önerisi verir misiniz (Jilet kullanmak istemiyorum zaten tüy gibi çıkıyor sakal bölgesinin sertleşmesini ve çok çıkmasını istemiyorum)
  2. S

Ome Tv Ban Kaldırma(Güncel bir yöntem yazın)

Arkadaşlar ome tv de yüzümü göstermediğimden dolayı 30 gün ban yedim lütfen saçma sapan şeyler yazmayın daha önce gerçekten banını kaldırmış ya da gerçekten bu konu hakkında kesin bilgisi olanlar yazsın 2 dklığına kamerayı monitöre çevirdim ban yemişim vpn denedim olmadı başka tarayıcıdan...
  3. S

Youtubede valorant fragmovielere istediğin müziği eklemenin bir sakıncası var mı

Evet başlıktada gördüğünüz gibi valorant için fragmovieler hazırlamak istiyorum youtubeda bir sürü kanal görüyorum müzikli fragmovieler paylaşıyor ben de müzikli fragmovie hazırlama gibi bir isteğim var bunun youtube açısından başlıkta söylediğim gibi bir sakıncası var mı?
  4. S

Mouse önerisi istiyorum

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_log%C4%B1tech-lightsync-g203-910-005796-gaming-mouse-siyah-1209999.html?utm_source=akakce%20psm&utm_medium=psm-other%20psm&utm_campaign=rt_pricecomp_na_na_na_standart-feed&v=1.1.3 Bence fiyat için kalite düşürme bildiğin yoldan devam g203le devam et
  5. S

1 Yıldan beri kullanmadığım pcyi açacağım

Merhaba arkadaşlar 1 yıldan beri kullanmadığım kapalı kutudaki kasamı açacağım herhangi bir işlem yapmam gerekiyor mu üstünde bakım yapmazsam herhangi bir parçası zarar görür mü yoksa normal bir şekilde kullanabilir miyim
  6. S

Ryzen 5 3500'den Ryzen 5 3600'e geçilir mi?

Arkadaşlar ryzen 5 3500 işlemciye sahibim ve stok fanı var.Ekran kartım Rx 5500xt 8gb anakartım b450m s2h.16(8+8) 3200mhz ramim var.Ryzen 5 5600x almak istiyordum ama fiyatlar çok pahalı geldi bana.Ryzen 5 3600'ü uygun fiyatlı gördüm ve sanırsam stok fansız geliyor ryzen 5 3500ün stok fanı ryzen...
  7. S

Asus Monitör Karşılaştırması

https://www.sinerji.gen.tr/asus-238-vg249q-1ms-144hz-hdmid-subdisplayport-freesync-gaming-monitor-p-34718?utm_campaign=cpcSmart&gclid=CjwKCAiAhqCdBhB0EiwAH8M_GqTfaM6XlNMSyZiRkAYZY_4KHHTotYes0x1fHMv8qdPb6limzfSJFxoCYkIQAvD_BwE...
  8. S

Valorant için Bu monitörleri almayı düşünüyorum hangisini tavsiye edersiniz?

https://www.itopya.com/benq-245-ex2510s-165hz-1ms-hdmi-dp-freesync-premium-trevolo-hdr10-fhd-gaming-monitor_u14892?gclid=Cj0KCQiA-oqdBhDfARIsAO0TrGFIBcu2oRtwLDmnfCwivmMYcW8Zl2T8Zix2QCrS_uPTNxvKI4zZ6MoaAiN4EALw_wcB...
  9. S

Teto Games güvenilir mi?

https://www.tetogames.com/ 1657228268 Turnuvalar felan düzenleniyor ödül havuzu felan var
  10. S

İnsanların kolay para kazanması tuhaf karşılıyorum

Haklısın her işin bir zorluğu var kesinlikle katılıyorum oyuncu olmanın da kendisine özgü zorlukları vardır doğru olan bakış açısı da zaten bu ben yatarak 40 milyon kazanıyorlar anlamında demedim bir mühendis de işine saatlerini veriyor saatlerce çalışıp düşünüyor ama milyonlar kazanamıyor...
  11. S

İnsanların kolay para kazanması tuhaf karşılıyorum

Merhaba arkadaşlar bugünlerde İnstagramda bir filmin bir oyuncuya 40milyon lira para kazandırdığını gördüm diyecekseniz ki ne kadar hoş ne kadar güzel yani bir insan düşünüyor türkiyenin en kral Üniversitesini bitir mühendis ol doktor ol belki bu kadar parayı ömrünün sonuna kadar göremiyeceksin...
  12. S

Arkadaşlar Ome TV yabancı serverlara girmek istiyorum

Herkes dalga geçmeye gelicek ama amacım o türden değil eğlenmek trollemek felan malesef tr serverinde her dayı bir tarafını açıyor ilk başta vpn açtım oldu fakat daha sonra tekrar vpnle denedim olmadı farklı facebook hesabı denedim olmadı
  13. S

papara para gönderme

arkdaşlar banka hesabı olmadan paparaya para yollamak istiyorum böyle bir durum mümkün mü
  14. S

Valorantta elo düşmek tilt ediyor ne yapmalıyım?

gençleştim resmen bu kadar mı farkeder
  15. S

Valorantta elo düşmek tilt ediyor ne yapmalıyım?

Arkdaşlar bu gece gold 1 10 kp iken maç girdim gümüş 3 oldum saatlerce bir oyuna emek verip elo yükselememen bir hayli üzüyor ve arkadaşlar laf olsun diye söylemiyorum troll geliyor smürf geliyor golddan nasıl çıkarız diye düşünürken şimdi rezilliğe bak ve bilmiyorum neden oyun psikolojimi çok...
Top Bottom