sawgent isimli üyenin son içerikleri

1. S

13600k için sıvı soğutma tavsiyesi

lianli 205 mesh ancak 240mm yeterli gelmeyeceğini kesinleştirebilirsem 360 radyatör destekli bir kasa alıcam.ayrıca listeden ne anlamılıyım sıcaklık değerleri ise hepsi çok düşük
  2. S

13600k için sıvı soğutma tavsiyesi

Herkese merhaba.13600k işlemci için sıvı soğutma alıcam aklımda deepcool lt520 almak var ancak aklımda bazı soru işaretleri var..youtubeda izlediğim test videolarında lt520 stress testlerinin bazılarında 80 dereceleri geçmiyorken bazılarında 100e çıktığını görüyorum...240mm lik bir soğutucu...
  3. S

30k sistem toplama tavsiyesi

Arkadaşlar herkese selam youtuber için render ve adobe uygulamaları için sistem toplamak istiyorum oyun oynanmayacak çok kasa için 30k bütçem var intel işlemcili olursa iyi olur aklımda 13400f var hazır sistemde olabilir toplatılmış şekilde sipariş verilicek bu yüzden sinerji itopya incehesap...
  4. S

Yardım Crysis 3 Remasterad Experience'da gözükmüyor

Evet bendede çare tükendi zaten her şey yolunda sadece crysiste skntı kaldıki steam versyonu zaten büyük ihtimal nvdia kaynaklı bi problem görmemesi güncellemeler falan yapılı zaten hocam teşekkürler uğraştırdık senide
  5. S

Evet bin32 diye klasör yok bin64ün içinde exe dosyası ancak experienceden klasör konumunu seçerken hiçbir oyunun exesini görmüyor ama ana ekranda tüm oyunları gösteriyor crysis haricinde
  6. S

Hocam bin64 klasörü içersinde exe dosyası var onda bir problem yok ancak experience bu exeyi görmüyor doğru yolu seçtiğimdende eminim zaten tüm oyunlar steamdan yüklü diğer oyunları görüyor ancak bin32 klasörü varmı onu hatırlamıyorum bin dosyalarını karıştırıyo olabilirim ona bakıcam ama tek...
  7. S

hocam experience exeyi görmüyor dosya konumuna gidiyorum exe dosyasını görmüyuor sadece klasörleri görüyor
  8. S

Crysis 3 Steam versyonu NVIDIA sitesinde desteklediği yazıyor ama Experience'de bir türlü gözükmüyor. Dosya yolunu vs ayarladım ancak yine de olmadı diğer tüm oyunları görüyor.
  9. S

eFootball 2023 analig modu nezaman gelicek?

up up up up up
  10. S

35k bütçe hazır sistem tavsiyesi

37bin TL bide cpu fanı olmadan hocam aşıyo.ve işlemci biraz iyi olursa rekabetçi oyunlar oynanıcak dediğim gibi 4070 çokta gerekli değil
  11. S

Hocam 25kya 4060lı sistemde var ona bakarsak diğer parçalardan kısarak dizince fiyat zaten düşüyor :D cok beklemek istemiyorum suan için yukarda attığım sistem alınır mı? yeterlimi
  12. S

Arkadaşlar 35k bütçe var rekabetçi oyunlar oynanıcak genellikle birkaçta hikaye oyunu ileride yükseltme yapılmayacak uzun süre götürücek montajı yapılıp gönderilicek sistem arıyorum aşağıda gamegarajdan bir sistem dizdim sizce fiyatına uygunmu ve sizin öneriliniz nelerdir ?
  13. S

Rtx4090 için 2k monitör tavsiyesi

4090 için konuşuyorum bir kere öyle bir sistem için kesenin ağzını açmanı önerir kaliteli bir monitör tavsiye ederim. 4080 sistemim var ve 'renkler benim için önemli demişsin' kesinlikle paraya kıyıp oled asus monitör öneriyorum evet pahalı ama emin ol şuan kullanıyorum 4kdan daha güzel bir...
  14. S

Mystic Light ile RAM rgbleri nasıl kontrol edilir?

Anakart:MSI mag tomahawk z790 ddr5 ram:kingston fury renegade 2x16 6400mhz cl32 Arkadaşlar RAM'larin RGB'sini MSI Mystic Light üzerinden kontrol edemiyorum Fury CTRL yazılımından kontrol edilebiliyor Mystic Light ile RAM'larin kontrolünü sağlamanın bir yolu var mı?
  15. S

Asus pg27aqdm monitör ayarları hakkında

Monitörün sistem ayarlarında ekran hareketi diye bir ayar var youtubede bazı test videolarında bu ayar kapalı tutulmuş varsayılan ayarlarda orta ayarda geliyor tam olarak işlevi nedir bu özelliğin ve hangi ayara alınması gerekir ?
Top Bottom