saype isimli üyenin son içerikleri

1. saype

Yardım Ramden dolayı Pc çok geç açılıyor Neden

Hocam bilgisayar çalışır vaziyette mi değiştirdin ekran kartı .Öyle bir şey olması çok olağan gelmedi. Elektrikle bağlantısını kesip tekrardan rami sök tak yapın.Belki elektrik tamamen kesili halde değildi siz değiştirirken. Veya biosla alakalı bir ayar yapmayı da gerektirebilir bu değişim sebebiyle.
  2. saype

🔥AMD KARTLARDA FSR 3 MOD + KURULUM + LİNK 🔥

Ghostwire tokyo indiriyorum onun üzerinde deniyeceğim modu. Çalışırsa Howgwarts legacy vs indirip oynayacağım.
  3. saype

Moddan sonra oyun içinde renkler canlılığını %30-50 kaybediyor , göstergeler felan vibrasyona giriyo. Ona rağmen oyun taş gibi duruyo , optimize edilince çok iyi olucak gibi duruyo mod. Düşük seviye kartlar için çok kullanışlı bir özellik (1050 Tİ - Rx 550-60-70-80 vs tarzı) .Bu kartlar mezardan...
  4. saype

Alovra dostum normal halde ve modlu halde kaç fps aldığınını yazar mısın? Farkı merak ettim.
  5. saype

Ana Konu DONANIM ARŞİVİ: KANDIRILDIK VİDEOSU ( Herkes DLSS 3.0 Açabilecek? )

Galiba açıyor, şu videodaki excel listesini incele.Nvidia ve amd kartlarda hangi oyunlar çalıştığını ,modu kurmayı vs anlatyor. Video===>How to install AMD FSR 3 Frame Generation Detaylı şekilde nasıl yapıldığını anlatan türkçe bir video olsa süper olurdu.
  6. saype

Ana Konu DONANIM ARŞİVİ: KANDIRILDIK VİDEOSU ( Herkes DLSS 3.0 Açabilecek? )

RX (50-60-70-80) kartlarda vs çalışıyor galiba. Youtube üzerinde birçok kanal bu kartlar üzerinde kullanıp oyun testi yapmış. Sorun şurada ki, bir excel dosyası var ve sadece orada desteklenen oyunlarda kullanabiliyoruz (offline veya singleplayer oyunlarda). Bu desteklediği oyunlarda da % de...
  7. saype

❌İndirim Bitti! Amazon PRİME 6 ay hediye Güncel Samsung

Kod lazm dostlars 1 adet ,:shy:
  8. saype

Çözüldü✓ Amazon 6 aylık kod alamayan ilk 3 kişiye kod

Ustam kod varsa fazladan 1 tane benide görün .
  9. saype

❌İndirim Bitti! 🔥 Trendyol %40+%40 İndirim 🔥

Moruq bende iptal yedim desteğe yazdım.Aynı cihazdan 2 hesap olduğunu indirim felan yapıldığını tespit ettiklerini yazdılar. 1 çift ayakkabı alacaktım mk sadece. Zehir ettiler. Zaten indirim dönemi. Çalmıyoruz ya , ver bi zahmet.
  10. saype

İnstreet ve flo mobil uygulamasinda seçili ayakkabılarda %50 indirim

Saçma indirimler ya, kazık fiyattan satıyorlar ürünleri maliyetinin 5-6 katına satıyorlar indirim yaptıkları indirimler bile fahiş fiyat gibi geldi bana 5 ay önceki fiyatlara bakın birde şimdiye. Bu adamlar yerli ayakkabı satiyolar ham maddelerinj ithal edip dolarla getirtip üretip üzerine kar...
  11. saype

❌İndirim Bitti! NG HOME RETRO PLUS SMOOTHİE BLENDER LİLA 1 ALANA 1 BEDAVA 623TL

Bende hala işleme alındı yazıyo.Hediye niyetine sipariş verdim.İptal ederler heralde.😔
  12. saype

❌İndirim Bitti! NG HOME RETRO PLUS SMOOTHİE BLENDER LİLA 1 ALANA 1 BEDAVA 623TL

Trendyolda satılanın yorumlarını okudum.Alanların %50 si sorun yaşamş.Karıştırma haznesi göçüyormüş.Motordan yanık kokusu felan geliyomuş ve bıçakları kırılıyomuş.Biraz dandik malzemeden yapılmış ürün anlaşılan.Bilemedim Markada sağlam durmuyo zaten. Hepsiburadan birinin yorumu : Ürün hakkinda...
  13. saype

Ücretsiz excel indirme

Libre Office önerebilirim ücretsizdir.
  14. saype

rdr2 hikaye oynuyorum

Bende parayi yükske tutuyom ama benim saygınlik en dipte, 2000,1500,, dolarlık aranıyo ilanlarim var sjsjdjkshd
  15. saype

Asassins creed valhala ve odyseyin geçtigi zaman aynı mı

Origins te var ama alakasızdır yaw. Tee eski mısırda geçiyor M.Ö 50-200 civarında .
Top Bottom