scaryscsgo isimli üyenin son içerikleri

1. S

27 inch FHD İPS monitör de piksel piksel kötü bir görüntü olur mu

HOCAM 1650 Tİ RYZEN7 4800h laptop var genelde fps oyunalrı oynuyorum ileride masaüstüne geçeceğim monitörü şimdiden alacağım dediğine uayarak valorantta pikselleri sayacaksam 24.5 inc mi alayım ozaman 1710592985 valorant cs gibi fps oyunları oynuyorum genelde film de izliyorum 27 inch fhd fps...
  2. S

27 inch FHD İPS monitör de piksel piksel kötü bir görüntü olur mu

27 inc FHD ips 165 hz monötör de valorant cs gibi oyunlar piksel piksel görme olayı olur mu almayı düşünüyordumda yoksa 1 küçük modelini mi alayım ve film izlerken de aynı olay olr mu 2.5k üsütne koyup 2k sını mı almalıyım ?
  3. S

Yazılım Güncellemeden sonra Kulaklıktan ses az geliyor

sıkıntı halloldumu hocam bende de aynı sorun var güncellemeden sorna ses çok kötüleşti yanıdma ngeçen adamı duyamaz hale geldim bu kulaklıkla
  4. S

Maks 12.000 TL Telefon onerisi hizli sarj ve kamera onemli

Maks 12.000 TL Telefon onerisi hizli sarj ve kamera onemli
  5. S

A52 mi M51 mi almalıyım kullanan veya bilen birisi yazabilir mi

A52 türkiyede üretilen bir telefon ESNEME sıkıntısını çok gördüm telefon ile yorumlarda şimdi a52 alsam böyle bir sıkıntı ile karşılaşırmıyım //bir çok özelliği ile m51 den daha iyi gibi görünüyor m51 in sony sensörü var ama a52 de yok a52 nin mi kamerası daha iyi mi yoksa m52 in mi ve a52 de...
  6. S

Android Poco x3 pro vs samsung m51 arasında kaldım

Tamam teşekkürler 1620652787 Tamam teşekkürler
  7. S

Android Poco x3 pro vs samsung m51 arasında kaldım

Oyun odaklı bir telefon düşünüyorum kamera benim için 2. planda ve malzeme kalitesi iyi olsunki uzun süre dayanabilsin önerilerinizi bekliyorum.
  8. S

2500-3000 TL arası APU sistem tavsiyesi

Peki brişey soracağım game garaj İn i3 9100f li sistemi de 3300 TL o sistem bu tavsiye ettiğinizden daha iyi değil mi
  9. S

2500-3000 TL arası APU sistem tavsiyesi

Malum dolar kuru yüzünden ekrat kartlı bir bilgisayar almak benim bütçe için zorlu. Sizden sistem tavsiyesi bekliyorum 8x2 ramli en az ryzen 3200g li en az 550psu lu mümkünse rbg kasalı b450m chisetli bir APU sistem tavsiyesi bekliyorum sistemi aldıktan 1 sene sonra bu ryzen 3200g en fazla...
  10. S

Hava giriş çıkışı iyi mümkünse rgb ucuz mümkünse filtresi olan kasa ÖNERİSİ VE UCUZ AYRI DA OLABİLİR PSU

Peki ne kadar olabilir toplamayı düşündüğüm sistem Rx570 ryzen 5 1600 lü bir sistem
  11. S

Hava giriş çıkışı iyi mümkünse rgb ucuz mümkünse filtresi olan kasa ÖNERİSİ VE UCUZ AYRI DA OLABİLİR PSU

Kısacası f/p mümkünse rgb kasa kasa ile ayrı da olabilir en az 600w 80 plus psu önerisi alabilir iyim bütçe 500 600 civarı maks
  12. S

Dell inspiron 1545 model laptopa ssd takılırmı/uyumulumu/ne kadar performans alırım?

Sanırsam sata girişi vardı sata 1 2 3 ün etkisi varmıdır peki bendeki sadece sata olması gerek
  13. S

Dell inspiron 1545 model laptopa ssd takılırmı/uyumulumu/ne kadar performans alırım?

Dell inspiron 1545 model laptopa ssd takmayı düşünüyorum ama kararsızım şuan pc de İnternet hatta YouTube de bile video izlerken donuyor. League of legends te 30 100 fps arası alıyorum yaptığım ayarlamalar sayesinde. Ssd taksam fps de de artış/stabilize söz konusu olurmu? Ssd yi taksam tam...
  14. S

Rx 570 mi 1050 ti mi Özellikle Hangi Marka Model?

Tamamdır teşekkürler
Top Bottom