schreien isimli üyenin son içerikleri

1. S

Öneri Hangi Klavyeyi almalıyım?

bu üçünden birisini tercih edicek olsam hangisi olurdu
  2. S

bütçem maks 3k fakat ne kadar ucuz olursa o kadar iyi
  3. S

1-)https://www.gaming.gen.tr/urun/65603/asus-rog-strix-scope-rx-red-switch-ip57-su-gecirmez-ve-toza-dayanikli-turkce-optik-mekanik-gaming-klavye/...
  4. S

Öneri 2000 TL bütçeye kadar mekanik klavye önerisi

bütçeme göre klavye arıyorum her türlü klavye kullanırım ((tercihen %60 klavye) önerilerinize açığım
  5. S

20K bütçe sistem önerisi

maks 20 k ya güzel bi kasa arıyorum önerilerinize açığım nvidia ekran kartlı lütfen
  6. S

Yardım Asus Cashback Uzun Zamandır İşlem Yapılmadı

Merhaba 08.09.23 tarihinde yaptığım cashback başvurusu neredeyse 2.5 ay olacak fakat herhangi bir işlem olmadı başvuruyu yaptıktan 1-2 gün sonra approved oldu fakat daha sonrası hiçbir işlem olmadı bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi
  7. S

Asus Cashback Uzun Zamandır Bekliyorum işlem yok

Merhaba 08.09.23 tarihinde yaptığım cashback başvurusu neredeyse 2.5 ay olacak fakat herhangi bir işlem olmadı başvuruyu yaptıktan 1-2 gün sonra approved oldu fakat daha sonrası hiçbir işlem olmadıd bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi
  8. S

Öneri 35-40k Arası F/p laptop

bütçem 35-40k Arası hem işlerimde kullanabileceğim arada oyun oynayabileceğim güçlü bir laptop bakıyorum çok bilgim yok laptoplar hakkında yardımcı olur musunuz
  9. S

Öneri 35-40k arası Güçlü LAPTOP önerisi

40-45k arası çoğunlukla iş ama keyfi olarakta bf 1 atmalık güçlü pc arıyorum önerilerinizi bekliyorum
  10. S

bilgisayar Her İşlemde donuyor sebebi nedir?

hocam madde 6 ya kadar yaptım şuan test ediyorum bir sıkıntı yok gibi teşekkür ederim devam ederse kalanalrıda uygularım teşekkürler yeniden <3
  11. S

sanmıyorum çünkü ekran kartı işlemci kullanım oranları çok düşük ki sadece youtube twitch ve steam kullanıyorum ama öneri olarak virüs tarama uygulaması varsa alabilirim bi bakarım
  12. S

Merhaba bilgisayarım i3 12100F rx6650xt 16 gb ram ve kingston m2 ssd den oluşuyor yaklaşık 4-5 aydır sorunsuz kullanıyordum fakat son 2 haftadır yaptığım her işlem sonucu (arama çubuğuna basma,discord yayın kapatma,opera açma gibi) bilgisayarım 10-15 sn liğine donuyor arkada arkadaşlarımın...
  13. S

Bilgisayarıma belli bir süre işlem yapmadığımda donuyor

bilgisayrım i312000f rx 6650 xt 16 gb ram ve m2 ssd den oluşuyor yaklaşık 15-20 dk pc ye dokunmayınca mouse um üstünde hareket ediyor fakat herhangi bir uygulama açmaya basınca 2 dk açmıyor sağ tık basıyorum yenileme yapmak için 3-4 dk sonra geliyor arada görüntü donuyor falan yardımcı olabilcek...
Top Bottom