Scorpist isimli üyenin son içerikleri

1. S

❌İndirim Bitti! 149,90TL----Oral-B Precision Clean Professional Battery Pilli Diş Fırçası Beyaz

Bende aynı şeyi yapmayı düşünüyorum hatta mağazayı arıyorum şu anda tartışacağım
  2. S

🔥İndirim Trendyol Razer indirimleri 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥

amazondan 3 gün önce almıştım v2 pro yu ama satıcı amazon değildi ürünü kabul ederler mi iade olarak
  3. S

sistem parça değişikliği yapmak

ryzen 5 5500 den ryzen 5 5600 e geçmek ve b450m k2 den b550m-e ye geçmek mantıklı mı sizce elimde kalan parçaları da ne kadara satabilirim ayrıca?
  4. S

G Pro x 7.1 yurtdışı satıcı

Satıcı sizce güvenilir mi? Alınmaya değer gibi gözüküyor https://www.amazon.com.tr/dp/B07TLX61W7?ref_=cm_sw_r_apan_dp_46YDGZG4R84F6FKXXYZT_1
  5. S

❌İndirim Bitti! Viper Ultimate & Mouse Dock 1.239,19TL

neyin boşunu yapıyor bu arkadaş adam akıllı bir soru sorduk
  6. S

❌İndirim Bitti! Viper Ultimate & Mouse Dock 1.239,19TL

viper ultimate mi v2 pro mu arkadaşlar hangisi sizce
  7. S

❌İndirim Bitti! Razer Viper V2 Pro 1806 TL 🔥🔥🔥

bu mouse a uyan şarj istasyonu ve yapışkanlar var mı biliyor musunuz varsa atabilir misiniz
  8. S

Ana Konu Amazon Prime Day Başladı!

https://www.amazon.com.tr/MSI-G281UV-27-9-FLAT-3840X2160/dp/B0BQC6HFJS?ref_=Oct_DLandingS_D_6b00dd05_1 kenarda film izlemelik bir şeyler izlemelik alınır mı sizce
  9. S

❌İndirim Bitti! Sennheiser GSP 500 - 1614 TL

corsair void elite 7.1 den geçilir mi sizce
  10. S

ramlerim kaç mhz de çalışıyor

ramlerin 3200 de çalışıyor
  11. S

ASUS TUF Gaming VG249Q 144hz yerine 120hz veriyor

dp ile bağla düzelir
  12. S

ASUS TUF Gaming VG249Q 144hz yerine 120hz veriyor

dp ile bağla 144 alırsın q1a ise modeli monitör ayarlarından 165 hz oc yapabilirsin
  13. S

İntihar edeceğinizi söylediğinde aileniz nasıl yanıt verir?

ne diye düşündün o zaman. insan aklına gelmediği düşünmediği şeyi sorgulamaz önce bi kendini sorgula sonra akıllıca hareket et
  14. S

Yılbaşı sonrası fiyatlar!

aynen bende o şekilde yaptım garantiden 20k avans aldım geri ödemesi 22.5 mükemmel valla yılbaşından sonra asla koymaz bana 1671618440 kredi kartı ile nakit avans farklı olay. Taksitli nakit avans diye bir şey var direkt avans hesap üzerinden oluyor onu araştır derim
  15. S

Yılbaşı sonrası fiyatlar!

ben kredi çektim ve ödemesi ocak ayında olacak ilk ay zorlasa bile asgari zamlandıktan sonra kredinin ödemesi çok daha kolay olacak eğer o şekilde alacaksan al derim
Top Bottom