sdemir1610 isimli üyenin son içerikleri

1. S

Xbox game pass oyunlar açılmıyor

xbox game pass den oyun indirdiğim zaman oyunu açarken giriş yapmamı istiyor ama internet bağlantısı yok hatası veriyor internetim var wi fi ağını değiştirincede aynı hatayı veriyor bunun bir çözümü varmı
  2. S

intel celeron n4000 işlemci değiştirilebilirmi

Laptopumda intel celeron n4000 işlemci var bunu değiştirebilirmiyim nasıl değiştirebilirm
  3. S

intel uhd 600, 630 la değiştirilebilirmi?

Laptopta İntel uhd 600 Celeron n4000 8 gbram 256 gb hdd uhd 600,630 a yükseltilebilirmi?
  4. S

Bilgisayar her programda oyunda kasıyor

ilk aldığımızda oynadığım oyunlar kullandığım programlar vb. sürekli donma oluyor pcyi sıfırladım yine düzelmedi bunu nasıl çözerim Sistem: İntel uhd 600 celeron n4000 8gbram 256gb hdd
  5. S

celeron n4000 uhd 600 yükseltilebilirmi

Son kısmı anlayamadım biraz açar mısınız 1647440851 Laptop un modeli hp250 g7
  6. S

celeron n4000 uhd 600 yükseltilebilirmi

laptop ta 8gb ram celeron n4000 intel uhd 600 Yükseltilebilirmi ya da herhangi ram takviyesi falan yapılabilirmi
  7. S

Düşük sistemli arkadaşlarla oynanabilecek oyun önerisi

İntel celeron n4000 İntel uhd 600 8gb ram Bu sistemle arkadaşlarımla oynayabileceğim oyun arıyorum
  8. S

Fortnite yükleme ekranında oyundan atıyor

Fortnite ı açıyorum oynaya tıklıyorum maç buluyor yükleme ekranında donuyor 2 saniye sonra masaüstüne atıyor 4 kere silip yükledim düzelmedi internetteki her şeyi denedim ama olmadı 1640876448 Ve oyunu C: ye kurdum
  9. S

Laptopta tuş takılma sorunu

laptopu ilk aldığımızda rahat rahat oyun oynayabiliyordum ama şimdi oyun kasmamasına rağmen tuşlar takılıyor laptopa başka bir klavye taktım ama işe yaramadı. Ayrıca bazı oyunlarda oyun kasmamasına rağmen tuşlar acayip takılıyorken (valorant) bazı oyunlarda oyun kasmasına rağmen takılmıyor...
  10. S

İntel uhd 600 intel uhd 720 ye yükseltilebilirmi

laptopta İntel uhd 600 intel uhd 720 ye yükseltilebilirmi yükseltilebilirse nasıl yükseltilebilir
Top Bottom