Seemore isimli üyenin son içerikleri

1. S

Çözüldü✓ 2 Laptop Arasında Kaldım İndirim Bitmeden!

Teşekkürler, buna ram ve hafıza takmak lazım olur ilerleyen zamanlarda. Victus kalsın madem. Pişman etmiyecek gibi.
  2. S

Delimisin bu fiyata şu var dediğiniz laptop var ise yazın değerlendiriyim. 1715633190 Hocam limit yetmiyor, baktım onada. 1715633311 Peki şunu söylüyüm, victus 34bin, casper 30bin. Genede victus mu dersiniz?
  3. S

Selamlar, başlıkta gördüğünüz gibi bu iki laptop arasında kaldım. Sizce aralarındaki fark çok mu? Rica ediyorum sadece bu ikisi arasında yorum yapınız. İlla başka laptop önerecekseniz fiyatları yakın olsun :D Hp Victus Casper Excalibur
  4. S

35 k laptop önerisi?

İnternetten yüzlerce sipariş vermişimdir, 2 3 defa dışında sıkıntı yaşadığımı hatırlamıyorum. Zaten bu sorunlarda kısa sürede çözüldü.
  5. S

35 k laptop önerisi?

https://app.hb.biz/fBCTZuGZGr4A Linkteki laptoplarıdan birini almayı düşünüyorum, sizde bakın beğendiğiniz olabilir. Listeden tavsiye edecek laptop varsa lütfen belirtin bende alacağım.
  6. S

Toplama Bilgisayarımı Satıp Laptop Almak İstiyorum

Öneri atabilir misiniz. 4060LI kaç watt tavsiye edersiniz?
  7. S

Sadece kasa değil mi? Hangi Laptopa geçebilirim üstüne biraz koyup
  8. S

Bu cihazı şuan kaça satarım? Bunun yerine biraz daha iyi bir laptop almak istiyorum yardımcı olur musunuz?
  9. S

Öneri ANNELER GÜNÜ İÇİN HEDİYE TAVSİYESİ

Annen yürüyüş yapmayı seviyor ise ona termos alabilirsin, kapak kısmında bardak olan modellerden.
  10. S

E Bike Alacam Vergi Ödeyecek Miyim?

Tabi söylerim, burda dik yokuşta test edip video atmayı düşünüyorum.
  11. S

Yok hocam bizim bu dağlık alanlarda rahat gezmek ve spor için alıyorum. Ulaşım işin extrası. Hepsiburada da daha ucuza buldum sabaha siparişi vereceğim.
  12. S

Şuan onu satın almak için bakıyordum. Ehliyetim var :D
  13. S

O zaman sipariş iptal, bu nedir türkiyede çok pahalı her şey, e bike heves ettim alamıyorum :(
  14. S

Kalır mı kesin? Kalktı yazıyordu bir yerde, emin olamadım. Peki kalırsa ne olur iade mi?
  15. S

Selamlar, AliExpress üzerinden Ebike bu bisikleti satın aldım. Net ödüyeceğim tutar nedir? Yazan fiyat vergiler dahil fiyatı mı? Gümrükte ödeme isterler mi? Cevaplarınıza göre iptal edeceğim.
Top Bottom