sefatombul isimli üyenin son içerikleri

1. S

Öneri bu monitör alınır mı? ?

Ben incehesap.com gaming gecesinde Bu Monitörü 27g2u 1800 liraya aldım
  2. S

Öneri bu monitör alınır mı? ?

Kesinlikle alınır Mouse hediye olmasıda cabası. ben bu modelin 27inç ips modelini kullanıyorum gayet memnunum buda güzel
  3. S

Gigabyte B450M S2H 2x8GB Corsair C20 3600MHz destekliyor mu?

söylemeyide unuttum işlemcimde ryzen 5 3600
  4. S

Gigabyte B450M S2H 2x8GB Corsair C20 3600MHz destekliyor mu?

Merhabalar elimde şu an Gigabyte B450M S2H anakart mevcut sitesinde baktıgımda kadari ile. 2 X DDR4 DIMM soket sistem hafızasının 32 GB'e kadar destekler. Çift kanal bellek mimarisi. Support for DDR4 3600(O.C.)/3466(O.C.)/2933/2667/2400/2133 MHz Memory modules. ECC olmayan DIMM 1Rx8/2Rx8 hafıza...
  5. S

Monitör + Sistem 9 Bin Lira Nasıl Sizce?

Merhaba 8500 monitörsüz fiyatı tutuyor sizin dediğiniz şekil. birde ekran kartında araştırdığıma göre asus tuf serisini almamamı söylediler o yüzden biraz uzak durdum.
  6. S

Arkadaşlar f/p olmasına özen gösterdim malum dolar kurundan fiyatlar uçmuş durumda sizin dediğiniz özelliklerde 9k ya toplamam imkansızdı
  7. S

Merhaba arkadaşlar daha öncede bi konu açmıştı fikirlerinizi almak için şimdi yaklaşık 20 günlük süreçte parçaları tek tek aldım topladım çok şükür bitmek üzere size bi kaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim Anakart: Gigabyte b450m s2h - 450 TL İşlemci : Amd Ryzen 5 3600 - 1350 TL Ram...
  8. S

B450m sh2 nasıldır

VRM Olarak +sı nedir tam bilgim yok açıklayabilirmisiniz acaba? 2sinin arasındaki artı ve eksileri şuan pc topluyorum anakartta kafam çok karışıyor asrock b450 pro4 düşünüyodum sonradan bi kaç kişi tavsiye etmedi tekrar buna döndüm
  9. S

B450m sh2 nasıldır

yani sonuç olarak b450m a pro max mi alınır yoksa b450m sh2 alınır ?
  10. S

Tavsiyelerinize İhtiyacım Var Ryzen 3600

Hocam Macbook Pro var intel olarak diğer işleri onunla hallederim diye düşünüyorum. intel olarak dizince pahalı olur diye düşünüyorum. varmı tavsiye ettiğiniz bi toplanmış link
  11. S

Teşekkür ederim uzun soluklu işimi görürmü peki ?
  12. S

Şimdilik 8 tutup sistemi topladıkdan sonra mutlaka 16 yapacağım şimdlik onun yerine diğer parçalardan yapmam gerekenleri toplayım dedim :)
  13. S

Mrba hocam gamepower monitörü biraz önce trendyoldan 1553 liraya satın aldm baya bi araştırdım aynı özelliklerde diğer monitörlerde bayağı bi fiyat farkı var malum şu dönemde kurlar uçmuşken bende bunu tercih ettim iyi mi? ettim blmıyorum ama eğer o fiyatlara yakın önereceğiniz bişe varsa...
  14. S

Tavsiyen için teşekkür ederim öncelikle. ssd konusunda qnap sistemim var sadece sistem için ssd seçmiştim hocam. ekran kartı konusunda rx580 benzeri başka bi kart öneriniz var mı peki hocam ?
  15. S

Teşekkür ederim. rx 580 olarak bundan mı bahsediyorsunuz ...
Top Bottom