Sefersaatci isimli üyenin son içerikleri

1. S

Yardım Tablet önerisi max 20K

Maks 20K bütçe ile üniversite için tablet arıyorum düşündüğüm modeller şunlar destek olursanız sevinirim.
  2. S

TWS kulaklık önerisi maks 3000TL

Teşekkürler
  3. S

85t daha mı iyidir peki sizce?
  4. S

Realme gt2
  5. S

İzleyeceğim teşekkürler :)
  6. S

Merhaba tws kulaklık alacağım, maks 3000TL bütçem var ama bu kadar pahalı olmasına gerek de yok, genelde rap dinleyen ve işim gereği çok konuşma yapan biriyim. Normalde anker soundcore life q10 kulak üstü kulaklığım var çok memnunum ama yazın hem taşıması hem kullanması bu sıcaklarda çok zor ve...
  7. S

Samsung hızlı şarj sorunu

Merhaba, Samsung galaxy tab s7 45w destekliyor ama kutu içinden 15w adaptör geliyor. Xiaomi 67w şarj adaptörümle şarj ediyorum tableti ama 15w alıyor bu sorunu nasıl çözebilirim.
  8. S

Poco x3 gt çok ısınıyor

Merhaba 6 aydır poco x3 gt 128gb kullanıyorum, hep bir ısınıyor gibime geliyordu ama şu an yazın da gelmesi ile çok ısınıyor gibime geliyor, hiç oyun oynamıyorum sadece youtube whatsapp ve chromeu sık sık kullanmaktayım ve pil sıcaklığını uygulama 37 derece gösteriyor(elimle telefonun baya...
  9. S

Max 500 TL ye tws kulaklık tavsiyesi

Bir ton kulaklık var kafam çok karıştı hangi markayı hangi modeli önerirsimiz?
  10. S

max 4300tl ye telefon önerisi

teşekkür ederim
  11. S

max 4300tl ye telefon önerisi

arkadaşalr uzun ömürlü olacak bir telefon istiyorum. çok oyun oynayan biri değilim, 5G li olsa çok iyi olur, tavsiyeniz nelerdir 1639162110 oppo reno 5 lite'ı önerir misiniz?
  12. S

Max 4800e hangi telefon alınmalı?

Uzun ömürlü kullanabileceğim bir telefon istiyorum. 5g li olsa daha iyi olur tavsiyeniz nedir.
  13. S

Poco x3 gt vs x3pro hangisini almak daha mantıklı?

A52 de 720g den emin misiniz performans olarak
Top Bottom