sencehulkgercekolabilirmi isimli üyenin son içerikleri

1. sencehulkgercekolabilirmi

Witcher 3 Steam oyunun versiyonunu nasıl öğrenilir?

Arkadaşlar ayarlarda text turkish yaptım tam olur mu?
  2. sencehulkgercekolabilirmi

nasıl yani 1598609030 tmm
  3. sencehulkgercekolabilirmi

Türkçe yama kurucam fakat versiyonlar ile bir hata olmasını istemiyorum, bir de tüm DLC'ler var o yüzden tüm dlcler ile uygun olsun istiyorum
  4. sencehulkgercekolabilirmi

Kütüphaneme eklediğim gta5 i yükleyemiyorum !

öyle saçma olurdu zaten oyunu ücretsiz veriyosun hep milleti hem kendi cebini düşünüyosun ama adamlar 2 saat oynamadığında kaldırıyosun. paran boşa gider
  5. sencehulkgercekolabilirmi

Steam yorum atana yorum atılır.(Anında)

yazmıyolar işte :(
  6. sencehulkgercekolabilirmi

+rep yazmana gerek yok profilime, iyi insan toxic değil falan da yazsan olur veya, ats mpde bana niye çarptın falan amaç gırgır şamata yorum kasmak
  7. sencehulkgercekolabilirmi

benım gozumde sen sunlan aynısın
  8. sencehulkgercekolabilirmi

aga cs için steam içn önemli
  9. sencehulkgercekolabilirmi

para ver aga 1598573088 arkadşalar lütfen yazın bir şey değil size 2-3 tane yazarım lütfen sizin için küçük, benim için çok büyük bir şey
  10. sencehulkgercekolabilirmi

+rep falan yazarsanız güzel olur veya signed by .... bilmem ne falan size de aynısını yaparım. amacım yeni hesabı güzelleştirmek 1598572902 arkadaşlar hesabı atmayı unuttum kb 1598572911 https://steamcommunity.com/id/semickthenooblessaim/
  11. sencehulkgercekolabilirmi

GPU 85 derece oldu yardım :D

ya ben çok sevmiyordum normalde otomatik olmasını çünkü boşta %5 falan yapıyo
  12. sencehulkgercekolabilirmi

ya normalde dostum çok iyi ekran kartı ve kasa soğutması 65 dereceyi görmedim gta fullde ama ats oyununda ben 1 aydır bu sorunu çekiyorum ve 1-2 gündür böyle zorlayarak oynuyorum bir şey olmuş mudur? geç farkettim 1598568768 bilen bilir ats nin kötü grafiklerini
  13. sencehulkgercekolabilirmi

%35 ile dönüyord
  14. sencehulkgercekolabilirmi

INNO3D GTX 1650S Normalde 400 ölçeklendirme falan iyi gidiyodu ama nvidia özel ayarlarını biraz karıştırdım tam oyun güüzel akıyo grafileri derken msi afterburner açayım dedim. 85 dereceydi oyun cpu ise 50 derece , r5 1600
Top Bottom