sengoku isimli üyenin son içerikleri

1. S

Sistem ve internet sitesi hakkında

Sistem hakkında ne düşünüyorsun
  2. S

Bronze gold plat psu

https://www.gaming.gen.tr/urun/54389/asus-tuf-gaming-750b-750w-80-bronze-135mm-fanli-guc-kaynagi/
  3. S

Sistem ve internet sitesi hakkında

https://www.qp.com.tr/qp-unleash-7800-xt-amd-oyun-bilgisayari Bu site güvenilir mi ve sitedeki bu sistem nasıl. Anakartı ilk defa duyuyorum, ekran kartı hakkında da aklımda soru işaretleri var
  4. S

Bronze gold plat psu

Kafamı karıştıran faturaya nasıl yansiyacagi
  5. S

Bronze gold plat psu

750 w bronze psu almak yeterli mi fatura verimlilik vs. Açısından Yoksa 4-5k daha koyup (param yok) gold almak mi daha iyi olur. Verimlilik falan hiç anlamıyorum bide fatura çok gelirse peder beni öpebilir .
  6. S

Çözüldü✓ Anakart ve wifi sorunu

Ne kullanıyorsun
  7. S

Modem öteki odada kablolar yetişmiyor mecbur mevcut odaya modemi almam gerek . Kendim yapabilirmiyim yetkili mi çağırmaliyim.
  8. S

Arkadaşlar masaüstü pc toplama konusunda az biraz bilgim var ama masaüstü pc lerin wifi ye bağlanma konusunda sanırım anakartın wifi destekli olması lazımmis . Wifi li anakartlara baktım fiyatları biraz uçuk onun yerine az biraz araştırma yaptıktan sonra küçük usb gibi bişey var onu wifi alıcı...
  9. S

AMD EKRAN KARTI sorunlu mu

Maalesef 4070 üstüne yetecek bütçem yok max 4060ti . Rx 7700 de 4060ti ile aynı fiyat o yüzden rx 7700 düşünüyorum. Ama piyasada çok sorunlu diye dedikodu çok kafami karşıtıran o
  10. S

Neden ve seni 5. Amd ekran kartında durduran neydi 1708285458 7700 mü bu 1708285508 7700xt alsam sıkıntı çıkmaz mı yani 1708285537 Bide 7700xt nin ortalama ömrü ne kadardır 6-7 yıl götürür mü
  11. S

Wattman hatası ne tam olarak driver sorunu mu teknik şeylerden anlamam driver sorununun bile ne olduğunu bilmiyorum gündemde çok fazla adı dönüyor amd ekran kartlarının sorun çıkardığı hakkında ne olduğunu bilmiyorum
  12. S

Rx 7700 veya 7800 xt ekran kartı alınır mı driver problemi olur mu gelecekte bana sorun çıkartır mı yoksa 4060ti düşünüyorum hikayeli oyun oynarım genelde
  13. S

Ekran kartımin sıcaklığı

Kanka çok yüksek 86 derece yani bildiğim kadarıyla 70-80 sonrası riskli 3 yıl götürür mü bilmem genelde 60-70 arası oluyo ekran kartları o da aşırı zorlaninca
  14. S

Hazır sistem kasa ve psu

Nasi nerden
  15. S

Hazır sistem kasa ve psu

4060ti16gb (8gb yetmicek iki yıl içinde) ryzen5 7500f 32 ram koymayı düşünüyorum kararsizim
Top Bottom