Sera isimli üyenin son içerikleri

1. Sera

Bilgisayar açılmıyor

Kardeşim nasıl çözdüler sorumu aunı sıkıntı bendede var bende vatandan aldım
  2. Sera

Bilgisayar Açılmıyor Yardım

Kasanın psu frisby marka güç veriyor ama klavye ışığı vs anakart çalışıyor ethernet ping atıyor ekran kartının ışığıda yanıyor 1613422851 Sadece açılmıyor
  3. Sera

Uyku modu olabilirmi
  4. Sera

Pc yeni dediğin sorun olduğunu sanmıyorum 1613396057 Öyle olsa hiç açılmazdı
  5. Sera

Bu normalde arada bir oluyodu ama birkaç saat sonra düzeliyordu bugğn 3-4 saat beklemem rağmen açılmadı ekran ksrtı klsvye mouse ışıkları yanıyor ama pc açılmıyor yani güç veriyor
  6. Sera

Çözünürlük Dışı Hatası

Hiçbir oyun açık değil Ekranım 1360x768 Önerilende 1360x768 Hiçbirşey yokken 1920x1080 yapıp geri önerilene çevirdim ve çözünürlük dışı yazıyor oyun açınca oyunda yazı gelmiyor sadece masaüstü vs. Ekran kartım ; gtx 1650 Lütfen yardım 1612697735 Sorun bu
  7. Sera

Bilgisayarım Isınıyor

Minecraft javada açılırken 70 oluyor sonra oyunda 30 düşüyor ama valoda sıcak hava üflediği için ve camda sıcaklık olduğu için sordum özellikle ekran ksrtının nukundupu kısım sıcak 1612522391 Soğutmam ekran kartı duo işlemci ise intel stok kasanın ğst tarafı ve alt tarafında. Filtre var oralar...
  8. Sera

Bilgisayarım Isınıyor

İ3 10100k ve gtx1650 var valoda 45 derece sizce nasıl kaç derecelerde olması gerekiyor
  9. Sera

Kasamdan çıkan ses nedir?

Bende ses böyle sadece açılırlen çıkıyor sonra gelmiyor yani tık sadece 1611834804 1611835220 Ses 1 sn lik bir şey bilgisayarcı tanııdığa sordum fanlarla alakalıdır sıkıntı yok dedi 1 sn cızırtı geliyor duruyor 1611835234 2-3 uygulama açıkken oluyor ama
  10. Sera

Olabilir sanırımda benim kart gayet yeterli 3-5 derecelerde 20 derecelerde çalışıyor ve açtığım şey minecraft photoshop vs 1611834499 O ses neden çıkar
  11. Sera

Kasamdan arada bir program açarken vs eki kasaların cs girişleri açılırken çıkan vızz sesinden geliyor ztn kasa 20 derecede çalışıyor buz gibi sıkıntılımı yoksa normalmi
  12. Sera

Bilgisayarı Kapatınca Klavye ve Fare Yanıyor

Sorunu ne yani usblerin driveri falanmı
  13. Sera

Bilgisayarı Kapatınca Klavye ve Fare Yanıyor

Sistem h410 1650 sistem bilgisayarı kapatınca mouse ve klavye ışıkları yanıyor ve ekran kartından bir beyaz ışık var nokta gibi
  14. Sera

Ekran Kartı Driver Yükleme

Kaç gb ki
  15. Sera

Ekran Kartı Driver Yükleme

Evetmvidia asus tuf bilgisayarcı akşama kadar açık kalsın internet 900 kb 1 mb falan indiriyodu
Top Bottom