serhanszs isimli üyenin son içerikleri

1. S

İ5 9400F NASILDIR? ALINMALIMI ?

biriktirme kolay olsa ah ahh pc yi 2 sene önce zar zor dizdim 2 sernelik okul harçılığı birikimi ile okulda açık değilki harçlık atak yan gel yatıoz seneye çalışırsam H310 anakartı ve i5 9400f i elden çıkarır güzel bişey alırım kasayla ekran kartı yetio bana şuanlık teşekkür ederim...
  2. S

İ5 9400F NASILDIR? ALINMALIMI ?

Merhaba arkadaşlar öncelikle anakartım 1151 soket intel bi anakart bana lütfen amd önermeyin çünki anakart masrafına girecek param yok şuanki sistemim İ3 8100 3.6 ghz , Asus ROG RX570 4GB, Ve 8gb 2400 mhz ram ama bugün 2x8gb 16gb 2666 mhz ram alıcam inşallah sonra paramı İ5 9400F e kasmak...
  3. S

HDD görünmüyor VAR OLMAYAN Bİ AYGIT BELİRDİ hatası

HDD de yüklü oyunlar dan bitanesini oynasam bazen oyun donuyor ve oyundan atıyor daha sonra hdd ye yüklü hiçbir oyun oynanmıyor pc ye res atıyorum bu bilgisayarıma girdiğimde sadece SSD gözüküyor HDD gözükmüyor bi kaç res attıktan sonra kafasına göre geri geliyor bu herzaman olmuyor ama canımı...
  4. S

İnternet hızımda çok dalgalanma var internet hızlı ama bildiğin yavaş.

35 e 6 mb lık paket kullanıyorum ilk geçtiğim günlerde hız testinde 33 mb sabit alıyordum 6 mb de uploadın 5.6 sını alıodum herhangi bi sıkıntı yoktu. Sonra zaman geçtikçe test yapıyorum hız testine ilk yaptığım hız testinde hız hep 1mb 2 mb arası çıkıo 2. yaptığımda 39 40mb tı görüp 6mb ta...
  5. S

Rehber Detaylı Windows 10-11 yükleme/temiz kurulum rehberi

Temiz kurulumda SSD ve HDD mdeki tüm veriler silinecekmi acaba ?
  6. S

Hem Chrome gem Opera nerden indirsem indireyim ağ hatası başarısız diyor

Hem opera hem chrome dan hiçbir dosya indiremiyorum ağ hatası başarısız diyor anti virüsleri herşeyi devre dışı bıraktım halen inmiyor küçük büyük farketmiyo boyutlada alakalı değil varmı bu sorunu yaşayıp çözenm yada sorunu bilen biri ?
  7. S

SSD de bir şey 10 20 gb yer kaplıyor ama ne olduğunu bulamıyorum

Buyrun 1620993484 Buda x86 nın içindeki dosyalar 1620994086 Steamapps e girdim steamchina die bir klasör vardı aga herhalde çinliler için özel klasör hani onlarda bazı şeyler kısıtlı ya ordaki oyunları sildim vve şuan ssd de 130 gb boş alan var çözdüm sorunu
  8. S

SSD de bir şey 10 20 gb yer kaplıyor ama ne olduğunu bulamıyorum

WD BLUE 250GB SATA SSD ye sahibim bu olay dün yaşandı ssd de sadece 1 oyunum kurulu oyunu 2 saat oynadım çıktım her şey normal idi sonra Pc ye res attım geri açtığım zaman bir şey oldu pc dondu falan sonra tekrar res attım SSD mdeki oyun yeterli yer olmadığı için silindi oyun 62 gb yer kaplıyor...
  9. S

Discord 5000ms SORUNU

Onu sadece kendi DC sunucumda yapabiliyorum herhalde başkalarında olmuyor
  10. S

Discord 5000ms SORUNU

Yakın zamanda VDSL e geçtim hızım arttı 35mb indirme 5mb upload alıyorum ama discordda pingim seslide 5000ms e çıkmaya başladı milleti sıkıntısız duyabiliyorum ama onlar beni sıkıntılı duyuyor çözüm ararken MODEM ayarlarına girdim markası ASUS N16 QoS ayarını açınca Discord pingim düşüyor ama...
  11. S

internet hızım ve pingim iyi olmasına rağmen twitch yayını donma sorunu

upload 5 ama 360p de bile donma yaşıyorum twitchte
  12. S

VDSL e geçtim ama hızım ADSL gibi

1617116609 Bunu autodan çıkarıp vdsl2 yapıcam belki olur 1617117345 VDSL2 ye tıklayıp ayarları uyguladım ama nafile halen 15mb sabit hız alıyorum
  13. S

VDSL e geçtim ama hızım ADSL gibi

Merhaba ASUS N16 modem kullanıyorum dün 29 Mart'ta TurkNet'e mesaj atarak VDSL'e geçtim ama ADSL hızı almaya devam ettim. 15MB download sabit 0.7 upload sabit alıyordum sonra TurkNet'e mesaj attığımda sorun bizlik değil kablolu test yaparak bize sonuçları gönderin dediler. Ben de Ethernet...
  14. S

EKRAN KARTI KULLANIM

teşşekür ederim
Top Bottom