serhat5531 isimli üyenin son içerikleri

1. S

R5 1600 sisteme değişiklik önerisi

Merhaba, 3600 pahalandı atmış olduğunuz ilan 05 Nisan 2021 'dan kalma 2600 ve 3300x stok yok :) Saygılarımla.
  2. S

Merhaba, Zalman'ın kendi sitesinde üst ve ön tarafa 2 adet 120MM fan takılabilir yazıyor. Ancak radyatör desteği ile ilgili bir şey göremedim. Soğutma ile alakalı bir öneriniz var mıdır ? Malum şuan da işlemciler bile aldı başını gitti fiyatları 3-4 bin TL yok sadece 1000-1500 TL arasında...
  3. S

Merhaba, Zalman kasanın kendi soğutucuları bulunuyor zalman z3 plus işlemcinin ise standart amd soğutucu bulunuyor. Bilgisayarın kendi kendini kapattığı ve yeniden başlattığı da olmakta. Saygılarımla.
  4. S

Merhaba, Aşağıdaki sisteme herhangi bir öneri ya da değişiklik öneriniz var mıdır? Paylaşabilirseniz yorum da çok müteşekkir olurum. Sadece çabuk ısınmasından şikayetciyim zalman z3 plus ta yeterki kadar radyatör ve sıvı soğutma desteği için alan verilmemiş 240 mm sıvı soğutucular sığmıyor bu...
  5. S

Yardım Display Port (DP) Kablosu Önerisi ?

Merhaba, Display port kablosu almak istiyorum sistem özellikleri aşağıdaki gibidir 1.2 mi yoksa 1.4 mü almalıyım link atabilirseniz çok müteşekkir olurum. Monitör ...
  6. S

Yardım Visual Response Boost Problemi Hakkında

Merhaba, Acer monitörüm bulunuyor Visual Response Boost açtığım dada kapattığımdada herhangi bir işlev görmüyor ms test ettiğimde ufotest ile 5.6 Ms çıkıyor yardımcı olmanızı rica ediyorum. Saygılarımla.
  7. S

AMD Radeon Software "Hata 205" Problemi Hakkında

Merhaba, Rx580 için kendi sitesinden indirdim lakin yükleme yaparken "AMD Radeon Software "Hata 205" bu hatayı vermektedir yardımcı olmanızı rica ediyorum hata resimdeki gibidir. Saygılarımla.
  8. S

Öneri Beta Plus Teknoloji Güvenilir Mi ?

Merhaba, Başlıkta belirttiğimiz üzere Beta Plus Teknoloji Güvenilir Mi ? yardımcı olursanız çok müteşekkir olurum. Saygılarımla.
  9. S

Yardım Asus Monitör Hakkında

Merhaba, https://www.hepsiburada.com/acer-ni...--p-HBCV000006UKSJ?magaza=BETA PLUS TEKNOLOJİ adlı ürün de garanti süresi 2 ay olarak belirtilmiş teşhir mi 2 aylık garanti nasıl oluyor birde 165 Hz 1.4 Hdmı kablosuyla 165 Hz almak mümkün müdür ? Saygılarımla.
  10. S

Yardım Monitör Önerisi Hakkında

Merhaba, Aşağıdaki monitörler arasında kaldım önerilerinize ihtiyacım bulunmaktadır şimdiden çok teşekkür ediyorum mümkünse neden seçtiğiniz monitörü tercih etmeliyim açıklamada bulunursanız sevinirim. 1 - LG UltraGear 24GL600F 23.6" 144Hz 1ms 2 - Viewsonic 23.6 VX2458-P-MHD 144 Hz 1 Ms...
  11. S

Merhaba, Bütçe olarak 1500 TL belirtmiştim attığınız linkteki monitör 3.455 tldir . Saygılarımla.
  12. S

Merhaba, Konu başlığında belirttiğim gibi Ryzen 5 1600 ve Rx580 ekran kartı mevcut monitör alırken kararımı bir türlü veremedim 144-165 Hz monitör sorun yaratır mı bu sistemi kullananlar sorun yaşadımı yada yaşıyorlar mı yada yaşarmıyım konu hakkında bilgi verip yardımcı olursanız çok...
  13. S

Bios Problemi Hakkında

Merhaba, Bilgisayar açılırken BIOS F2 şartı koyuyor. Ayarları kaydettikten sonra açılıyor. Ben bu işlemin yapılmadan direkt açılmasını istiyorum. Bunun önüne geçebilecek herhangi bir işlem var mıdır? Anakart : Asus B350m-A Saygılarımla.
  14. S

Öneri Asus B350M-A Ana Kart SSD Önerisi

Merhaba, Samsung 970 Evo Plus 250 Gb Veya Samsung 980 Pro 250 Gb almayı düşünüyorum anakartım 3.0 destekliyor sizce hangisini almalıyım yardımlarınızı bekliyor olacağım. Ayrıca Gençer Gaming Güvenilir Midir ? Saygılarımla.
  15. S

Öneri Monitör Önerisi Hakkında

Merhaba, Aşağıdaki Monitörler arasında kaldım ryzen 5600x işlemci rtx 3060 ti ekran karti kullanıyorum amacım fps oyunları oynamak sıklıkla baştan sona siralamak gerekir ise PUBG,valorant, cs go oyunları oynamak yardımcı olursanız çok müteşekkir olurum. Monitör 1 : Gigabyte g27fc...
Top Bottom