SeyhanGazi isimli üyenin son içerikleri

1. S

Poco x5 pro 5g mi ? - Red mi note 12 pro 5g mi ?

Telefondan beklentim 2-3 sene kasma donma olmadan götürsün yeter. Oyun filan çok oynamam genelde sosyal medya da dolanırım.
  2. S

Poco x5 pro 5g mi ? - Red mi note 12 pro 5g mi ?

Arkadaşlar bu iki telefondan birini almayı düşünüyorum. Bu ikisi dışında model önermezseniz sevinirim. Lütfen yorumlarınızı yaparken sadece ikisini kıyaslarsanız iyi olur. Teşekkürler.
  3. S

CSGO Fps Drop Problemi

PUBG oynuyorum onda da pek bir problem olmuyor olsa bile rahatsız edici seviyede olmuyor.
  4. S

CSGO Fps Drop Problemi

Merhaba CSGO'da normalde 200-300 arası fps alıyorum ancak 2-3 kişi veya daha fazla kişinin olduğu bir alana bakınca Fps bir anda 120-140 seviyelerine düşüyor haliyle fps aniden düşünce drop yiyorum ve oyun zevkini düşürüyor. Son zamanlarda var: bölümü sürekli 1.8-4 arasında geziyor. Yardımcı...
  5. S

Yurtiçi Kargo Transfer Sürecinde

Merak ettiğim sisteme geç bilgi mi yüklüyorlar ya da gerçekten orada mı ?
  6. S

Yurtiçi Kargo Transfer Sürecinde

Merhaba hazır sistem almıştım Pazartesiyi Salıya bağlayan gece 00:49'da kargoya son güncelleme gelmiş ve Transfer Sürecinde diyor ve hiç bir bilgi gözükmüyor müşteri hizmetleri ise Şekerpınar Transfer Merkezinde gözüküyor tarzı bir şey dedi bu durum normal mi ?
  7. S

İtopya hazır sistemlere Windows kuruyor mu ?

Donanım arşivinin en son çektiği sistem. 1669062509 ne zaman almıştınız
  8. S

Satın almadım deneme sürümü ile mi gelir ?
  9. S

Merhaba İtopya'dan bilgisayar aldım da hazır sistemler windows kuruyorlar mı ?
  10. S

Hangi klavyeyi almalıyım

https://www.n11.com/urun/rampage-kb-r19-manly-usb-kablolu-full-rgb-isikli-mavi-switch-mekanik-gaming-q-klavye-645443?magaza=ozentech https://www.trendyol.com/performax/xargon-gaming-rgb-mekanik-oyuncu-klavyesi-mavi-switch-p-85505765...
  11. S

500-600 TL Arası Mekanik Klavye Lazım

yay sesi geliyor diyenler var
  12. S

500-600 TL Arası Mekanik Klavye Lazım

500-600 TL bandında mekanik klavye arıyorum switch farketmez.
  13. S

17 yaşından sonra futbolcu olurmu ?

Yaşına göre fiziği fena değil Ferdi Kadıoğlu ilk geldiğinde nasıldı şimdi nasıl ? Türk Futbol Tarihi'nin en iyi oyuncusu olma potansiyeline sahip.
  14. S

First touch, Çevre kontrolü, bitiricilik 10 numara için olmazsa olmaz. Günümüz futbolunda Mesut Özil tarzı 10 numaralara pek yer kalmadı 2-3 seneye de hiç yer kalmaz. Biraz daha konfor alanının dışına çıkıp modern 8 numaraya evrilmek senin için daha iyi olacaktır.
  15. S

Orta saha derken ? 6-8-10 hangisi ?
Top Bottom