Sezgin isimli üyenin son içerikleri

1. Sezgin

iPhone XS Max alınır mı?

Arkadaşlar merhaba 1 2 aya telefon değiştirmek istiyorum. Şu an kullandığım telefon Oppo A74. Bu zamana kadar Android telefon kullandığım için artık bir değişiklik yapıp iPhone kullanmak istiyorum. Malum iPhone 12 veya 13'lerin fiyatları ortada. O yüzden eski modellere bakıyorum. Konulara...
  2. Sezgin

Yardım Anakart ezdebug led sorunu

bios pilini çıkardıktan sonra 3 4 saniye bekle öyle tak sonra bilgisayar açılışında biraz bekle eğer düzelmezse kapatıp tekrardan çalıştır hocam
  3. Sezgin

Yardım Anakart ezdebug led sorunu

bios pili çıkarıp takarsan sorunun çözülebilir ben öyle çözmüştüm
  4. Sezgin

Windows 10'dan Windows 11'e dosya kaybetmeden nasıl geçilir

Windows 10'dan Windows 11'e dosya kaybetmeden nasıl geçilir hiçbir veri kaybı olmasını istemiyorum malum oyunlar çok gb istiyor indirirken falan google de ki verilerimin falan hepsinin durmasını istiyorum hiçbir şey silinmeden nasıl geçerim böyle bir şey mümkün müdür?
  5. Sezgin

200 liraya kadar tıraş makinesi önerisi

200 liraya kadar tıraş makinesi önerisi ücretsiz kargo olursa iyi olur benim için sakal için istiyorum ama içinde aparatları da olsun istiyorum
  6. Sezgin

Bilgisayarda ekran gelmiyordu düzeldi ancak sorunlar oluştu

bilgisayar açılmadı bios pilini taktım çıkardım düzeldi ancak windowsum yavaş çalışıyor ve windows update kısmına girmiyor google da gezinirken yavaş açılıyor sayfalar falan işletim sistemim windows 11 son çare format atmak ama çok önemli bilgilerim vs var atmakta istemiyorum
  7. VALORANT 20 LEVEL VE ÜSTÜ HESAP ALINIR

VALORANT 20 LEVEL VE ÜSTÜ HESAP ALINIR

valorant hesabı arıyorum mail vs her şeyi ile devrelidecek skin vs istemiyorum ranksız olabilir
  8. Sezgin

format attıktan sonra sistem takılması

hayır eskiydi direkt uefi formatı attım ekran kartını da aynı gün taktım şimdi ddu ile kaldırdım driver yüklüyorum bakalım çözülürse yazarım
  9. Sezgin

format attıktan sonra sistem takılması

format atmadan önce sistem bios modu ESKİ yazıyordu UEFİ yaptım bende sonra takılmalar donmalar başladı eskiden böyle sorun yoktu bi de eskiden rx 560 vardı şimdi format attıktan sonra gtx 1060 a geçtim ekran kartıyla ilgili olabilir mi 1652301373 işlemci ryzen 3 1200 anakart gigabyte a320m s2h...
  10. Sezgin

Yeni̇ Ekran Karti Ve Formattan Sonra Bi̇lgi̇sayar Kasma Sorunu

aldığım kişi sadece oyun oynadım vs dedi zaten yaşı da küçüktü bios update yapmıştım son sürümde şuan hdd içinde ayarlar yapıyorum olmadı güç kaynağıyla hdd değişirim hdd yerine ssd alırım
  11. Sezgin

Yeni̇ Ekran Karti Ve Formattan Sonra Bi̇lgi̇sayar Kasma Sorunu

Merhaba geçenlerde yeni ekran kartı aldım ve sistemimi formatladım sistemim eski biostu onu uefi yaptım işlemcim r3 1200 önceden rx 560 kullanıyordum ve böyle bir sorunla karşılaşmadım şimdi gtx 1060 3gb aldım ikinci el ve masaüstünde mouseyi gezdirirken bile donmalar takılmalar oluyor oyunlarda...
  12. Sezgin

Legacy biosu uefi bios yapma

tamamdır deniyorum teşekkürler
  13. Sezgin

Legacy biosu uefi bios yapma

yalnız sistemim yeni ve ben bu hddye klonlama işlemi yaparak windowsu aktardım yine mi olmaz ŞURDA yapılacağını gösteriyor ama advanced optionsa gelince command prompt gözükmüyor
  14. Sezgin

Low Level Format bios ayarlarını siler mi

teşekkürler
Top Bottom