Sh1n isimli üyenin son içerikleri

1. Sh1n

🔥Otomobil ehliyeti ile motosiklet kullanılabilecek yasa onaylandı!🔥

Sadece sürücü kursuna para verip, kurs alıp uygulama sınavını geçmen yeterliymiş ekstra harç parası alınmıyormuş.
  2. Sh1n

🔥Otomobil ehliyeti ile motosiklet kullanılabilecek yasa onaylandı!🔥

Başlığı görünce direk motor alıp çarşıya gidesim geldi. Zaten motor almayı kafaya koyan aynı harç aynı kurs ücretini verdikten sonra sınava da girer alnının akıyla çıkardı :d
  3. Sh1n

İlk ekran kartınız hangi marka-model❓️

Vestel veezy go kasamız vardı onun ekran kartı neydi hatırlamamın imkanı yok. ikincisi Geforce 210 🥲
  4. Sh1n

🚗 2024 YENİ TRAFİK CEZASI ZAMLI MENÜ! 🔥

Yok drift çok güzel olmuş.
  5. Sh1n

Biraz önce 100 bin euroluk mercedesler bmw ler yapıyordu. Araç kullanan insanların %80 i tabelaların ne anlama geldiğini, ne yapması gerektiğini bilmiyor. Yoğun trafikte araç kullanmaya başlayınca anlarsın türkiyede trafikte her şeyi dört dörtlük kitabına uygun yapamazsın muhtemelen haftada 1-2...
  6. Sh1n

Ne alakası var dobloda giriyor şahinde giriyor benim partner'da giriyor az paralar değil bunlar. Geçen hiçbir tehlikesi olmayan tek şeritli yoldan ışık 1 saniye sarıdayken geçtim ışığada yakındım durmak için abs felan devreye girecekti dip fren yapmam gerekirdi durmadım geçtim. 951 lira ceza...
  7. Sh1n

❌İndirim Bitti! HONOR 90 512 GB 14.999 ₺

Toza ve suya dayanıklılığı olmaması çok kötü sanırım yoktu bu telefonda.
  8. Sh1n

🔥İndirim AmazonDE Thrustmaster T128 Direksiyon seti Vergi dahil 5.753,98 GÜMRÜKTEN GEÇTİ 6800 TL oldu

Nevşehir e teslimat var Kayseriye yok bir an düşündüm ordan bir yere versem teslimattan önce orda beklesem diye :D
  9. Sh1n

Yardım Rust Yapı YIKMA nasıl yapılır

Modlu ise sohbet kısmına bi /remove yazmayı dene varsa işe yarayacaktır yoksa kıracaksınız oda olmazsa basenin çıkış kapısından başla genişletmeye kafanda tasarla
  10. Sh1n

Soba dumanı ile ilgili şikayet yazılıyormu

Yav kardeşim bina olarak doğal gaz çekilmesi için müracaat etmemiş olabilirler onu bunu bilmem ben eğer ki bina içinde evinin girişine kadar doğal gaz borusu geliyor ve bu adam hala sobayla ısınıyorsa şikayet etsin bir daha yakamaz fakat binasında doğal gaz hattı yok iste hiçbir şey yapamaz.
  11. Sh1n

Soba dumanı ile ilgili şikayet yazılıyormu

Oğlun? araştırma yapmayı bilmiyorsun gereksiz bir şeyleri savunuyorsun düzgünce oku doğal gazlı binada soba yakmak diyor yani kapının önüne kadar doğalgaz gelmiş ama sen soba yakıyorsan bu yasak diyor. Biz neyden bahsediyoruz sen ne haberi atıyorsun.
Top Bottom