Shame isimli üyenin son içerikleri

1. S

EKRAN KARTI TAKINCA EKRANA GÜÇ GELMİYOR

2. el yeni ekran kartı aldım dün taktığımda sorunsuz çalışıyordu fakat bugün bilgisayarı açtığımda ekrana güç gelip gidiyordu ve ekran hiç gelmedi.Güç kaynağı yetersiz mi diye test etmek için bilgisayardaki bütün her şeyi çıkarttım tek işlemci ve tek ram kaldı bu şekilde çalıştırdığımda ekrana...
  2. S

TELEFONUMU GÜNCELLEDİM ŞEBEKE GİTTİ

İnfinix Note 11 telefonumu az önce güncelledim ve sim şebekesi gitti çoğu numara whatsappta vs silindi.Normalde güncelleyince hiçbir şey olmuyordu fakat bu sefer oldu nasıl düzelticem.Telefon yurt dışı bu arada imeilerinde bir sıkıntı gözükmüyor
  3. S

Çözüldü✓ İşlemcim Fana yapışmış çıkmıyor

Bir şey gözükmüyor çok şükür 1656772777 ÇÖZÜLDÜ TEŞEKKÜRLER
  4. S

Böyle çıktı teşekkürler umarım pinlere bir şey olmamıştır
  5. S

Videoyu izledim zaten sağa sola yapınca hareket bile etmiyor
  6. S

Arkadaşlar termal macun fana yapışmış bir şekilde çıkmıyor ne yapmam gerek
  7. S

Güç kaynağı önerisi gerekiyor

Klavyeyi başka bilgisayrda test ettim
  8. S

Güç kaynağı önerisi gerekiyor

Arkadaşlar selamlar sistemim şu şekilde : 8x2 GB 3000 Mhz RAM R3 3200G İşlemci a320m a pro (olması lazım) 240 GB SSD Güç kaynağı tavsiyesi lazım oyun oynarken klavyenin gücü gitmeye başladı
  9. S

5000TL Bütçe ile pc toplama

2x8
  10. S

Ben kendim de apu kullanıyorum 3200G bütçesi 5000 olduğu için mecbur apu alacak yukarıda bi sistem gördüm o uygun gibi geldim büyük ihtimalle onu alıcaz
  11. S

https://www.incehesap.com/pch-x-class-apu-pc-hocasi-oyuncu-bilgisayari-fiyati-44501/?utm_source=google&utm_medium=listing&utm_campaign=44501&gclid=CjwKCAjwp7eUBhBeEiwAZbHwkdEMtfLGpOFRE--Gq7VhMTWgMfZnlBs-O7PWNg5NJ9bAFMawhoEjtxoC95kQAvD_BwE 1653505187 Şöyle bir şey var daha uygununu bulamazsak...
  12. S

Kuzenim bilgisayar toplamak veya almak istiyor bayadır ilgilenmediğim için çoğu fiyatı bilmiyorum MAX 5000TL olacak şekilde önerilerinizi atar mısınız.Genelde valorant oynuyor
  13. S

Monitör dalgalanma sorunu

Merhabalar eski bir monitörüm var ve çok dalgalanıyor eskiden de konu açmıştım monitörün ve kasanın güç kablosunu farklı prizlere taktığımda azda olsa düzelmişti şimdi tekrardan aynı sorun oldu.Oyuna girince çok daha fazla dalgalanıyor hatta oynanmayacak derecede tuhaf olarak monitörün güç...
  14. S

FPS OYUNLARI İÇİN HANGİ PANEL ALMALIYIM

Kararsızım TN Panel renk açısından çok mu kötü?
  15. S

FPS OYUNLARI İÇİN HANGİ PANEL ALMALIYIM

profesyonel oyuncu değilim ama yüksek ranklarda oynayacağım
Top Bottom