she||nok isimli üyenin son içerikleri

1. she||nok

4070 ti süper hazır sistem 47999

FHI4WEJHTFGUIWQHG4UHBGSDFGU knk sadece ekran kartı en iyisi diğer parçalar sitedeki parçaların en ucuzu ve çok saçma bi sistem kötülemek gibi olmasın ama itopya bu sefer üzdü
  2. she||nok

valorant ekran kartı çöktü

ilk öncelikle ekran kartı çökmez bunun gibi bir sistemde 8 yıllık bir televizyonu monitör olarak kullanmak tabiri caizse salaklıktır
  3. she||nok

RTX 2060 Super - İ3 13100F Sistem nasıldır?

ikinci el parçalar olsuğunu var sayaraktan (.d) performansı beklediğiniz gibi alamayabilirsiniz ilk öncelikle bunu söylemeliyim ve eski bi kart var sistemde şuan piyasadaki hemen hemen her applikasyonu açabiliyor güzel ama ileride 2,3 yıl sonra eskisi gibi bir performans alamazsınız güncelleme...
  4. she||nok

Hazır sistem alınır mı? ?

4060'ta eskiyen bir karta dönüşüyor bütçe geniş ise en az 4070 ve amd ryzen 5 7.nesil işlemci daha iyi olur
  5. she||nok

R5 5600 ile rtx 4070 darboğaz yaparmı

buna aldırma amd ekran kartları uzun ömürlüdür ve kas gücü ile çalışır ve 7700xt bildiğim kadarıyla hâlâ driverları güncelleniyor amd diye içine sinmemesinin nedeni nedir az buz tahmin edebiliyorum ama aksine nvidiadan sonraki en iyi ekran kartı markasi amddir yani
  6. she||nok

18-22 bin arası f/p kasa önerisi

18 ila 22k arasında hazır sistemlere yönelmenizi tavsiye ederim aksi taktirde toplamaya çalışırsanız daha pahalıya gelir 1710965538 https://www.itopya.com/taa-backgroundintel-core-i3-12100fgigabyte-radeon-rx-6600-eagle-8gb16gb-ddr4500gb-nvme-m2-ssdg_h23841 2.sistem...
  7. she||nok

Zotac Gaming Twin Edge Rtx 4060.

hiç bir şey olmaz gayet normal ama arkadaşında dediği gibi 70'i geçerse sorun çıkarabilir
  8. she||nok

(İade yaptılar) BEYLER YARDIM İADE EKSİK GELDİ

1710965123 ilk öncelikle kur'a göre vereceği para değişmez steam senden ne kadar aldıysa o kadarını geri verir hepsini aynı anda aldıysan bi eksiklik olmaması gerekir iade de ama iadesi gelmemiş olan dlcleri diğerlerinden sonra aldıysan bir süre beklemeni tavsiye ederim
  9. she||nok

95kya bu kasa alınır mı

4080 süper yerine 4070TI alın aynı performans'ı verir yada 4070süper daha iyi olur ama 4080 Superi kullananlar genelde memnun olmuyorlar
  10. she||nok

SSD ve ram değişeceğim

anakart DDR kaç
  11. she||nok

SSD ve ram değişeceğim

ram'i taktıktan sonrayapman gereken bir şey yok ssd'ye ww kurmuşsun zaten ram DDR kaç ?
  12. she||nok

BİLGİSAYARIMI SATIYORUM NE KADAR EDER

zorlar oda belki max 15k
  13. she||nok

Minecraft mod nasıl kurulur?

ilk öncelikle modları bulabilirsen curseforgedan indir daha sonra minecraft yada tlauncher hangisini kullanıyorsan onun dosya konumunu aç ve mod klasörü varsa içine at yoksada dosya konumuna "mods" adlı klasörü oluştur ve içine at ve oynamaya hazır
  14. she||nok

İşlemci yükseltmek istiyorum öneri. Acil

o anakart zaten sadecw amd işlemci destekliyor diye biliyorum
  15. she||nok

15 bin TL telefon önerisi lazım.

Samsung Galaxy A54 5G 128 gb 8gb ram modeli'de güzel 1708977380 14.500 TL gibi bir fiyatı vardı diye hatırlıyorum
Top Bottom