Shitpostcuhamster isimli üyenin son içerikleri

1. S

TYT için kaynak önerisi

Arkadaşlar Merhaba 12.Sınıfa geçicem ve tyt çalışmaya başladım önce tyt mat ve tyt türkçe bitirmeyi planlıyorum günlük paragraf çözüyorum ancak tyt matematik ve tyt türkçeyi benim hocam yt videolarından götürüyorum türkçenin konu anlatımı kitabını aldım ancak matematik ve türkçe soru bankam yok...
  2. S

Yaz için Aktivite Önerisi

Yüzme de gidiyorum
  3. S

Yaz için Aktivite Önerisi

Selamlar yazın vakit geçirmek için bi kurs arıyorum ancak neye gideceğime karar veremedim fitness gidiyorum ancak geri kalan zamanda da bişeyler yapmak istiyorum basketbol,futbol,voleybol tarzı kurslarda daha küçük yaşları alıyorlar sizin aklınıza gelen aktiviteler neler ?
  4. S

Hayalinizdeki arabayı yazın

Mercedes G-Serisi veya Bmw m4 f82 veya porsche panamera 2022,mercedes sl63
  5. S

Brother yazıcıda çıktı hep beyaz çıkıyor

Kağıtları hızlı mı çıkartıyor ?
  6. S

Brother yazıcıda çıktı hep beyaz çıkıyor

Ara Sıra bizde de olmuştu ayarlardan normal bakım yaptırdıktan sonra bir tane kontrol kağıdı gibi bişey çıkartıyor renklerin düzgün mü çıkmış diye ondan sonra düzeliyor bizimki böyle yapınca düzeliyordu
  7. S

Spor salonunda ilk gün

Spor salonundaki hoca ilk 10dk koşturdu 3x12 tekrar makinalardan yaptırdı sonra çıkışta istersen 10dk daha koş dedi bazı haraketleri yaparken zorlandım bu 3x12 antrenmanına devam etmeli miyim yoksa hatalı mı?
  8. S

İphone 11 alınır mı?

İphone 11 almayı düşünüyorum ancak eski mi oldu artık bilmiyorum İphone SE 128gb ve iphone 11 128gb arasında kararsız kaldım sizce hangisi daha mantıklı ?
  9. S

ps5 mi xbox x mi hangisi ?

Yani benim asıl merak ettiğim şu mesela https://www.xbox.com/tr-tr/xbox-game-pass/games?xr=shellnav https://www.playstation.com/tr-tr/ps-plus/games/ bu ikisinede bakıyorum ancak sanki xbox gamepass oyunları daha iyi gibi duruyor daha çok oynayacağım oyun var gibi duruyor 1683045913 benim...
  10. S

ps5 mi xbox x mi hangisi ?

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 2-3 gündür xbox series x ve playstation 5 arasnnda hangisini almalıyım diye düşünüyorum xbox gamepass ve ps plus araştırdım gamepass daha mantıklı gibi sizce hangisi daha mantıklı xbox oyunlarına baktığımda daha çok oynayacağım oyun var gibi duruyor
  11. S

Xbox series x mi playstation 5 mi

Çok iyi oyun var derken hangi oyunlar mesela ?
  12. S

Peki gamepass ler hakkında ne diyorsun
  13. S

Arkadaşlar Ps5 mi xbox series x mi kararsız kaldık acaba hangisini önerirsiniz ve xbox da sanırım gamepass tarzı bişey var ps de var mı ona benzer bişey ?
  14. S

Monopoly tavsiyesi..

Klasik en iyisi bence Cheaters edition ve dijital bankacılık var en iyi klasik geldi bana
  15. S

Akıllı saat önerisii

arkadaşlar bütçem ortalama 3500tl aklımda huawei watch gt2,gt3,samsung watch 4,watch 5 tarzı saatler var sizce en iyisi hangisi ?
Top Bottom