Shrei isimli üyenin son içerikleri

1. S

Çözüldü✓ Samsung A51 marka telefon hd+ nedir ?

Şu hd+ nedir açılıp kapanan bişey mi nerden açılıp kapanır bilen varmı arkadaşlar. Arkadaşımın telefonu ıphonedan samsunga yeni geçti telefonu kurcalarken olduğunu söylüyor şarjı çabuk bitiyormuş yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
  2. S

Çözüldü✓ Huawei p40 lite bildirim alma sorunu

Şuan Huawei p40 lite kullanıyorum bir kaç gündür instagram WhatsApp gibi uygulamalardan mesaj bildirimi vs gelmiyor, konuyla ilgili bilgisi olan var mı acaba ???
  3. S

Türknet almaya değer mi ?

65 i görünce gerisini okumamıştım ama yinede değer insanlar 16 mbps için 120-130 TL ödüyor
  4. S

Türknet almaya değer mi ?

Türknet bulunduğum yerde bazı teknik sorunlardan dolayı kullanamadığım bir firma ama deselerki bu gün faturanın 2 katını ödeyip Türknet e geçmek ister misin kesinlikle evet derim. Türknet de internet paketi yok 139 TL ydi sanıyorum faturanı ödüyorsun fiber internet kullanıp kullanmamak senin...
  5. S

Bilgisayarın anakart ışığı yanıyor ancak açılmıyor.

Kankam 1 tane değildir o ama 1 tane bile olsa ondan olur tabi donanım bilgisi daha iyi birileriyle konuşman daha hayırlı olur. 1658338820 Yani demek istediğim donanım bilgisi iyi bir bilgisayarcı bulman gerekiyor usta
  6. S

Çözüldü✓ ramleri farklı model alsam sıkıntı cıkar mı ?

Mhz ve gb aynıysa sorun çıkarmaz diye biliyorum usta.
  7. S

Bilgisayarın anakart ışığı yanıyor ancak açılmıyor.

Anakart üzerindeki işlemci pinlerinin eğilmediğinden emin misin usta ?
  8. S

Mouse bağlantısı gidip geliyor

İnşallah sana yeni bir mouse gönderip sorunu çözerler hocam ama yinede dediğim gibi elektronik aletlerin aslında garanti süresi tamamen bir yalan bozulup bozulmayacağını kimse bilemez, saygılarımla 🙏
  9. S

Mouse bağlantısı gidip geliyor

Usta şimdi elektronik aletlerde kesin bişey söylemek yanlış olur bakmadan ama genel olarak şöyle anlatayım durumu bu cihazlar alındığı gün bile bozulabilir pamuk ipliğine bağlı aslında her şey, tahminde bulunmam gerekirse muhtemelen bir kaç yıl kullandığın bir mousedan bahsediyoruz zaman içinde...
  10. S

arkadaşlar bu mouselardan hangisi daha iyi?

Usta fps oyunları oynuyorsan bu ikisinide boşver. Hyperx pulsefire fps pro al geç derim
  11. S

Steam e nasıl oyun yüklenir

Sorun şu usta daha bir oyun yaptığımdan ailem dahil hiç kimsenin haberi yok. Ücretsiz şekilde kullanılabilen bir oyun motoru üzerinden kendi oyunumu tasarladım, kaplamalarını, konuşmalarını (seslendirme olmayan basit bir oyun) hazırladım yani çevremde konuyla ilgili kimse yok tek kişilik bir...
  12. S

Oyunu daha bitirmediğim için iletişime geçip bişeyler hakkında bilgi aldıktan sonra oyunu yüklemeyerek başarısız görünecek bir giriş yapmayı istemiyorum doğrusu, bu yüzden burada konuyla ilgili bilgi sahibi birilerini bulmayı umuyorum.
  13. S

Selam arkadaşlar, daha yeni yeni oyun geliştirmeye başlamış biriyim, ufak tefek fikirlerimle ufak çaplı bir oyunun yapımına başlamış bulunuyorum fakat oyunumu steam e nasıl yükleyeceğim konusunda bilgim yok şimdiye kadar oynaması ve steamden satın almakla ilgilendim fakat steamde oyun satmak hiç...
  14. S

Yeni sistem topladiktan sonra yapilacaklar nedir?

Kulaklığının ve mouse unun driverlerını yüklemek isteyebilirsin belki
  15. S

CS:GO Prime indirime girer mi?

Dostum hiç sanmıyorum aksine kurdan dolayı artar fiyatlar bence.
Top Bottom