Shura isimli üyenin son içerikleri

1. S

2000-2500 TL Kulaklık Önerisi

hocam hikayeli oyunlar için ses kalitesi iyi 2700 TL bandında bir kulaklık önerebilir misiniz? Bu kullanımlar için stüdyo kulaklıkları öneriliyor sanırım
  2. S

Cloud 3 wireless vs cloud 2 wireless vs barracuda x

Hocam zaten fps oyunu hiç oynamıyorum. Hikayeli oyunlar ve dizi film için kullanacağım
  3. S

hocam stüdyo kulaklıkları iyi diyorlar hikayeli oyunlar ve müzik vs. için onlar nasıldır ?
  4. S

2800 TL hikayeli oyun için kulaklık önerisi

Merhaba, hikayeli oyunlar oynuyorum film dizi izliyorum yani ses kasma gibi bir derdim ve isteğim yok. Bu fiyat bandında önerileriniz var mı?
  5. S

İkisi arasında kalmıştım zaten. Sanırım cloud 3 biraz daha fps oyunları ses kasma gibi odaklıyken v2 daha dizi film için mi?
  6. S

Hocam cloud 3 aldim ben dün geldi memnunum denilebilir ama ben fps oyunu oynamıyorum yani ses kasma gibi bir derdim ya da isteğim yok sadece hikayeli oyunlar oynayıp dizi film izliyorum müzik dinliyorum. Aynı fiyat bandında önerebileceğin bir kulaklık var mıdır?
  7. S

2500 TL dizi film hikayeli oyun kulaklık önerisi

Merhabalar 2500 TL bütcem var bütceyi eğer değecek ise biraz aşabilirim. Yazdığı gibi ses kasmak benim için önemli değil, hikayeli oyunlar oynuyorum, dizi film izliyorum, müzik dinliyorum. Önemli olan şey ses kalitesi yani. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
Top Bottom