• S
      shyiv, R5 5600 +rx6600 sistem alınır mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Cok fazla uzun vadeli bakmiyorum ztn lisede idare etse yeter, işlemci iyi ztn ilerde ekran kartini daha iyisiyle degismeyi planliyorum 2 3 yil sonra
    • S
      shyiv, Markalı Hazır Sistemler kategorisinde R5 5600 +rx6600 sistem alınır mı? başlıklı bir konu açtı.
      Fiyat olarak iyi midir bu sistem? ilerde belki ekran kartı yükseltmesi yapabilirim. Alınmaz derseniz daha iyi önerilere açığım...
    • S
      shyiv, Bu sistem alınır mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Doğru söylüyorsunuz sadece erkenden alıp tadını çıkarmak istiyorum yazdan sonra çok fazla oynamaya zamanım olmayacak
    • S
      Hocam ögrenciyim zaten yazın 1 ay calısıp alacagım tabi kalırsa hatta kalmaması ihtimaline karşı taksit yapmayı bile düşünüyorum 1717944564 Ayrıca gelecek...
    • S
      Neden?
    • S
      Bilmiyorum henüz tam kesin degil ama asgari ücret heralde ama ekstradan o parayla monitor de alacagim monitor 4k felan zaten yani 13.500
    • S
      Dostum bilgisayar tavsiyesi istemiştim konsol istesem yazardım dimi
    • S
      shyiv, Markalı Hazır Sistemler kategorisinde Bu sistem alınır mı? başlıklı bir konu açtı.
      Alınmaz diyorsanız bu fiyat bandında başka sistem de önerirseniz sevinirim çok fazla bütcem yok bunun üzerine monitör + klavyede alacağım...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,176
Üyeler
146,654
Son üye