Sihami_Kaza isimli üyenin son içerikleri

1. Sihami_Kaza

DA sistem ne zaman çıkar?

Alanlara hayırlı olsun arkadaşlar, ben diğerlerini bekleyeceğim.
  2. Sihami_Kaza

DA sistem ne zaman çıkar?

:D durumları kötü zaten
  3. Sihami_Kaza

DA SİSTEM 5 KASASI ne

6700 yüksek ihtimal bence
  4. Sihami_Kaza

DA SİSTEM 5 KASASI ne

Aman hocam neler diyorsunuz :D Gittikçe kötüleşen bir senaryo oldu .d 1660'ın üstüne apu yapmaz artık tamam ülke kötü durumda ekonomi rezil halde ama yine de pc parası toplayabilmiş o kadar insan var. 3 tane sistemin 2'si 1660 ve apu olursa bir sonraki kısım, Sn. Yıldırım'ın dediğine benzer bir...
  5. Sihami_Kaza

DA SİSTEM 5 KASASI ne

Gayet mantıklı, en yüksek ihtimal sizin dediğiniz gibi duruyor. Çok da güzel olur.
  6. Sihami_Kaza

DA SİSTEM 5 KASASI ne

Haklısın ben 3060 beklemiyorum açıkçası onu 10 bine önce yapmış zaten sindi fiyatlar biraz daha arttı bu sefer yapsa 11- 12 olur bu nedenle de yapmaz. 3 ile başlayan dediğim 3070 vs imkansız diye bir şey yok diyor kendisi, göreceğiz 😃
  7. Sihami_Kaza

DA SİSTEM 5 KASASI ne

Bundan yüksek sistem 14-15 i bulur. Eğer o kadar çıkmazsa bence de almak lazım ama eğer 15'e çıkılabilirse beklemek lazım. Ben beklemeyi düşünüyorum. Bu da götürür ama olmuşken 3 ile başlayan bir ekran kartı olsun ya da o segmentte olsun.
  8. Sihami_Kaza

DA SİSTEM 5 KASASI ne

Diğer sistemlere dair bir bilgi vermedi henüz. Bilinmez ama beklemek lazım.
  9. Sihami_Kaza

DA SİSTEM 5 KASASI ne

22, 29, 5 tarihler belli 3 cumartesi de heyecanlı olacak. Bakalım alabilecek miyiz hemen bitiyor stok 1621620250 Bence 14-15 k civarı olur
  10. Sihami_Kaza

DA SİSTEM 5 KASASI ne

1660 süper çıkaran arkadaşlar dediğine göre 2060 gelir (kutu da var tabii). Onlar 10k fiyat yazdığına göre 8.5k gibi bir fiyata çıkarır. Bundan sonra da düşük bir sistem en son da ağır top gelir bence. Arada da güzel bir monitör paylaşacak. En geç 2 hafta sonra her şey hazır olur anlaşılan :)
  11. Sihami_Kaza

[Başarılı Kurulum] Ryzen 5 2600, RX 580 | OpenCore Big Sur 11.2.1

Harika o halde. Bazı yerlerde performanslı olmayacağını okumuştum.
  12. Sihami_Kaza

20000 TL Laptop Önerisi

o kadar bütçe ayırmışsın 32 olsa daha iyi, ileride upgrade olursa gerek yok tabii
  13. Sihami_Kaza

20000 TL Laptop Önerisi

Bu bütçe ile oyun oynayacaksın belli ki MSI al bari o olmazsa da monster. Onlar iş görür. Oyun dediğin an mac işi bitiyor zaten.
  14. Sihami_Kaza

Yardım JD 712 7.1 açılmalı mı ?

Dolby Atmos var artık windows'ta. 7.1 kulaklıklara ihtiyaç kalmadı.
  15. Sihami_Kaza

macOS hakkındaki tüm sorularınız bu konuda

Logic Pro X kursak verimli çalışır mı?
Top Bottom