Sir Yılmaz isimli üyenin son içerikleri

1. S

Tod TV - Sezonluk Taraftar Paketi Smart TV'den İzlenebilir mi?

Merhaba, Tod TV'den sezonluk taraftar paketi almak istiyorum. Diğer paketlerde olan Smart TV seçeneği bu pakette yok. Smart TV seçeneğini seçmeden LG Smart TV televizyonumda izleyebilir miyim?
  2. S

Gigabyte B550M-DS3H RAM'ler Dual Channel çalışmıyor

Merhaba, RAM'lerimin Dual channel çalışıp çalışmadığını merak edip CPU-Z programından baktım. Channel kısmında 1X 64-bit şeklinde yazdığını gördüm ve RAM'lerimin Dual channel çalışmadığını düşündüm. Kasaya bakıp RAM'lerin nasıl takılı olduğuna baktım ve DD4_a1, DD4_A2 slotlarına takılı olduğunu...
  3. S

RX6600 Radeon görüntü tekrarı sorunu

Yakın zamanda Sapphire Pulse RX6600 aldım. Eski AMD ekran kartımda da kullandığım bir özellik olan görüntü tekrarını açtım. Görüntü tekrarını açarken disk depolamasını mı, sistem belliğini mi kullanmak istiyorsun diye soruyor. Burada disk depolamasını seçmeme rağmen sistem belliğini seçmişim...
  4. S

RX 5500 XT'den RX 6600'a geçilir mi ?

Aynı durumdayım.
  5. S

Sistemimi satıp yeni sistem almak mı yükseltmek mi?

Sizce şu an kullandığım sistemi satıp hazır bir kasa almak mı daha ekonomik olur, yoksa ekran kartı, anakart ve psuyu değiştirmek mi? Şu anki sistemim: Ryzen 5 5600X AMD Wraith Prism LED RGB İşlemci Soğutucu Adata XPG 8 GB 3000 MHz DDR4(2x) MSI RADEON RX 5500 XT MECH 4G OC 4GB GIGABYTE B450M H...
  6. S

NVME M.2 SSD Yazma Hızı Problemi

XPG SX6000 PRO 512GB model ssd'yi kullanıyorum. SSD'nin okuma hızında bir problem yok olması gerektiği gibi ama yazma hızı olması gerektiğinden çok düşük. Sistemim RAM: 16 Ekran kartı: MSI RX5500XT 4GB MECH Anakart: B450M H İşlemci: RYZEN 5 5600X Bios sürümüm ve ssd'nin firmwaresi güncel. Bu...
  7. S

Windows Sanal Sunucudan Web Sitesine Otomatik Yedekleme Nasıl Yapılır?

Window sanal sunucumdaki bir sql dosyasını belirli aralıklarla otomatik olarak web siteme yüklemek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?
  8. S

Sizce God of War ne zaman kırılır?

O site üzerinde çok satış yapmış kişilerle alışveriş yaparsan yenisini temin ediyorlar. Bilgisayarına bilmediğin dosyaları indirmekten daha mantıklı geliyor bana.
  9. S

Sizce God of War ne zaman kırılır?

10₺'ye bazı sitelerde hesap satıyorlar. Offline oynayabiliyorsun. Özelden mesaj atarsan site linki atarım.
  10. S

Yardım 5500 xt msi 4gb bağlantı yeri sıcaklığı 104 derece

Boşta 1300 rpm'de 40 derece falan. Oyunlarda max 70 çok zorlanırsa 75 oluyor. Yükteyken kaç rpm olduğunu hatırlamıyorum.
  11. S

Yardım 5500 xt msi 4gb bağlantı yeri sıcaklığı 104 derece

Konuyla alakasız olacak ama bir sorum var. Aynı kartı kullanıyorum. Benim kartımın fanı hiç kapanmıyor, boşta bile her zaman 1300 rpm'de çalışıyor. Afterburner, Radeon gibi yazılamlarla buna müdahale etmeye çalıştığımda da izin vermiyor. Sizde de öyle mi?
  12. S

B450M-H ile Ryzen 5 5600X kullanılır mı?

B450M-H ile Ryzen 5 5600X kullanılır mı, kullanılırsa uzun vadede sorun yaratır mı?
  13. S

MSI RX5500 XT MECH OC 4GB Sürekli Çalışan Fan

hayır yok
  14. S

Witcher mi GTA 5 mi almalıyım ?

Bence witcher almalısın 5-10₺ gibi fiyatlara sıfır gta5 satıyorlar
  15. S

💥Dark Freezer DKCCX93 X93 İşlemci Soğutucu 117'TL💥

https://www.amazon.com.tr/Dark-Freezer-X93-LGA115X-So%C4%9Futucu/dp/B08X7BB9JV/ref=sr_1_14?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=1OJC8Z42MDMBW&keywords=dark+freezer&qid=1640256017&sprefix=dark+freez%2Caps%2C127&sr=8-14
Top Bottom