SirKabuS isimli üyenin son içerikleri

1. S

Yardım GTA 5 GİRİŞTE HATA VERMEDEN KAPANIYOR.

çok önceden tr yama yüklemiştim bir arada rp uygulaması mı ne onu yüklemiştim ama baya önceden
  2. S

Yardım GTA 5 GİRİŞTE HATA VERMEDEN KAPANIYOR.

Öncelikle merhabalar şimdiye kadar gta 5 te sorun yaşamıyordum ama son 2 gündür oyuna girdiğim anda oyunda atıyor direk alt +f4 gibi oluyor hata uyarı falan da vermiyor . Oyunu silip yükledim ama sorun düzelmedi dosya doğrulama yaptım ama sorun hala aynı oyun açılırken ekranda farklı bir öğe...
  3. S

Miningte vergi veriyor muyuz?

onların ismini biliyor musun?
  4. S

hocam minig rig de ram işlemci veya hdd nin önemi ne kadar bir mining rig dizerken çöp bir işlemci ve ram ile yapılabilir mi?
  5. S

he senin arakadaş çoğaltıcıda mı kullanıyor yani kendi bilgisayarındamı çalıştırıyor kendine ring dizmemiş mi ?
  6. S

iyi parada o sistem şuan 30 k ya alınıyor yani kendi parasını çok uzun süre çıkaramıyor
  7. S

eğer ayda 2400 gibi bir meblağ gelirse iyi ama 2000 in TL gelirse yüzde 20 gelir vergisi gelirse bide elektrik sana kalan 1400 TL yani çok sıkıntı ama arkadaşın acaba ne kadar elektrik ödüyor 3 tane için
  8. S

Tahmini bür süre var mı çünkü ben şuan bu işe girmek istiyorum ama vergi gelirse elektrik artı vergi çok gidiyor . 1648398426 son olarak şuan girmek mantıklı mı 4 tane gtx 1660 süperle
  9. S

Merhabalar sorum yukarıda olduğu gibi minigte vergi veriyor muyuz? veriyorsak bize bir şey kalmıyor çünkü .Merak ettim.
  10. S

Öneri ASUS TUF GAMING VG259QM İNCELEME

ayrıca bu hafta 4200 tlyi görmüş gene inecektir akakçeyi takip ederseniz daha ucuza bile bulursunuz.
  11. S

panel o kadar önemli ki ben internet kafede de 165 hz kullandım marka çok bilindik ama ucuz bir markanın monitörü idi eski cs go da dust 2 de orta kapıyı keserken adam gözükmüyordu yemin ederim ama monitör yazıda 1080p 165 hz . Marka önemli 1643891625...
  12. S

çok teşekkür ederim ne demek.
  13. S

Şimdiden alacak arkadaşlara bazı bilgiler vermek için bu konuyu açıyorum. Yaklaşık 1 yıldır bu monitörü deneyimliyorum . Monitör bildiğiniz gibi 280 hz özelliğine sahip ve ben valorant , cs go oyuncusuyum bu oyunlarda epey bir zaman geçirmiş biri olarak söylüyorum o akıcılığı hissetmeniz lazım...
  14. S

FX8300 işlemci boşta yüksek kullanım

Fx- 8300 işlemcim var ve bu işlemci boşta %40 civarı kullanıyor, oyunda zaten %100 aşırı drop kasma oluyor Görev Yöneticisi'nden baktığımda %80 kullanım, kullanan uygulamalara bakıyorum ama uygulama yok hiçbir şey gözükmüyor. Format attım değişmedi hala aynı işlemci bozuk ise böyle bir şey...
  15. S

Çözüldü✓ Pc açılırken windows ekranında res atıyor

Merhabalar bir sorun yaşıyorum da yardımcı olabilirseniz çok sevinirim pc yi açıyorum biosta falan hiç bir şey olmuyor istediğimi yapabiliyorum ama pc yi açınca windows logosu geldiği anda bilgisayar kendini resliyor format atmayı denedim format ekranına gelmeden önce gelen win logosu geldiği...
Top Bottom