sisou isimli üyenin son içerikleri

1. sisou

Öneri Yurtiçi Klavye&Mouse Önerisi (4000TL)

Hocam rekabetçi oyunları çok oynamıyorum. Benim önceliğim dayanıklı ve uzun ömürlü olması daha çok, yoksa membrane klavye de işimi görür ama tuşları çabuk sertleşmeye falan başlıyor. Mouse için de şu an kullandığım Deathadder V2 Mini ile devam edicem gibi duruyo, orta tuşu bazen basmamazlık...
  2. sisou

Connectgame dışında bir siteden 1500 TL altına önerebileceğiniz mouselar var mı? Hala karar veremedim her şeyi değerlendirmek istiyorum. Performanstan ziyade dayanıklılık ve konfor daha önemli benim için. Klavyeyi sanırım Asus ROG Strix Scope alacağım.
  3. sisou

6000TL'ye Kadar Monitör Önerisi

1080p çözünürlükte ve IPS panel olması lazım. Yenileme hızı en az 144hz olsa yeterli olur muhtemelen. Dahili hoparlör olması da benim için bir artıdır ama olmasa da olur. Bütçe: 5000-6000TL
  4. sisou

Klavye muhtemelen bunu alıcam gibi duruyo, alternatif bulamadım. Mouse için de neredeyse herkes Dareu A950 önermiş, arada kaldım.
  5. sisou

Yardım Bu Laptop Ne Kadar Eder (2. El)

Lenovo Legion Y530 15.6" FHD Ekran Intel Core i5-8300H NVIDIA GeForce GTX 1050 2GB 2x8GB Ram 1TB HDD 500GB M.2 SSD Satmayı düşünüyorum, nasıl bir fiyata satmalıyım. SSD yeni alındı, samsung marka.
  6. sisou

Asus Tuf vg249q1a alınır mı?

Alınır hocam şu an kullanıyorum. Benim için tek sıkıntısı pivot özelliği yok. Bir de ilk aldığında biraz araştırıp renk ayarlarını yapman lazım.
  7. sisou

Kredi kartına taksitle alabileceğim, yurt içi satışlı klavye ve mouse arıyorum. Toplam bütçe 4000TL. Eğer çok büyük bir fark yaşatacaksa 5000'e çıkabilirim. Kablolu kablosuz gibi bir tercihim yok, uzun ömürlü ve dayanıklı olsun. Klavye tam boy olursa güzel olur, mouse tercihim ise küçük ve hafif...
  8. sisou

Damperli Cam Sıcaktan Şişer Mi?

Bugün kasayı temizlemek istediğimde fark ettiğim durum. Yandaki cam bombeli alttan üstten yanlardan vs. Sebebi sıcaklar olabilir mi acaba? Son zamanlarda 40 derece havada oyun oynuyorum Ankara'da. Bir de kasanın içini daha rahat temizlemek için kompresör önerisi olan var mı? Bu pratik temizlik...
  9. sisou

Android 1500 TL Kulakiçi Kulaklık

Samsung Galaxy A34 telefonum için "Galaxy Earbuds 2" alternatifi bir kulaklık önerisi istiyorum. Bluetooth olacak ve fiyatı en fazla 1500 TL olacak. Dayanıklı olması en önemli isteğim, ikinci olarak da telefonumla mümkün olduğunca uyumlu olursa çok iyi olur.
  10. sisou

10K Samsung telefon önerisi

Günlük kullanım için güncelleme almayacak S20 FE alınmaz bence. A34 veya A54 bakabilirsin.
  11. sisou

(12.000 TL) Telefon Önerisi

Bütçe 12.000 TL, en fazla 14.000'e kadar çıkabilirim. Her şeyden önce güvenilir bir cihaz arıyorum, uzun yıllar boyunca 5-6 yıl beni götürmesini istiyorum o yüzden forumlarda en popüler cihazlardan biri olan S20 FE önerisi gelmezse sevinirim, eski bi cihaz ve güncelleme almayacak. Daha çok...
  12. sisou

Mailimin Kayıtlı Olduğu Tüm Sitelerden Şifre Değiştirme Spami

Mailimin kayıtlı olduğu tüm sitelerden (İnstagram, Twitter, Discord, Riot Games...) şifre değiştirme veya giriş yapmak için talep geliyor telefonuma SMS olarak. Belli ki biri benimle uğraşıyor. Bunun bir çözümü var mı mail değiştirmek dışında?
  13. sisou

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 İçin Soğutucu

se-224-xt
  14. sisou

BU SİSTEM ALINIRMI?16K

alınır
  15. sisou

Geforce Now Rezilliği ?

Geforce Now (Türkiye serverlerinde deneyimlediğim kadarıyla) rezalet bir sistem, doğrudur. Çok mecbur kalmadıkça, başka bi seçeneğiniz olmadıkça önermem.
Top Bottom