sistem toplayıcı isimli üyenin son içerikleri

1. S

gta 5 anti cheat kalktı mı

merhaba @TezFunz2 isimli kişi tarafından gta 5 anticheat in yüzde 95 inin kaltığı tarafında twitter a twit atıldı bu bilginin doğruluğunu merak ediyorum
  2. S

Steam 2.5 gündür iade talebi inceliyor

Steam 2.5 gündür iade talebimi inceliyor oyunu 6 dakika oynadım ve yanlış hesaba bağladım hesaptan çıkışta yapamadığım için iade talebi oluşturdum oyunu alalı 2.5 gün oldu ama steam destekten tarafıma bir dönüş olmadı bir terslik mi var acaba diye kaygılandım sizce sorun ne olabilir veya normal mi?
  3. S

Lol'de teslim olmak için gereken kişi sayısı,

Arkadaşlar lol de 3 kişi teslim olmayı kabul edince teslim olunuyor mu olunuyorsa kaçıncı dk den sonra oluyor acaba
  4. S

Hata: hesabınızın cüzdan kodu genel kullanılmadı diyor neden acaba. steam

arkadaşlar wallet code kullanamıyorum steam çöktüğü için midir Hata: hesabınızın cüzdan kodu genel kullanılmadı diyor neden acaba
  5. S

papara pazar günü eft almıyor mu

ama ben dün eft yaptım ve bana para geldi bugüne özel bir durum yani 1621196131 peki 12 den sonra eft yapsam düşer mi 1621196143 bayram bitiyor ya
  6. S

papara pazar günü eft almıyor mu

Arkadaşlar merhaba papara karta dün para yatırdım fakat bugün yatıramadım eft bu saatte yapılamaz dedi dünde bu saatlerde yatırmıştım acaba pazar olduğu için mi oldu beni bir aydınlatabilirseniz sevinirim saolun
  7. S

ekran kartının tepki süresi niye artar

Arkadaşlar ekran kartım daha yeni ve ilk aldığımda tepki süresi 1ms lerde dolaşıyordu fakat 3 gün sonra 4 ms oldu neden acaba
  8. S

RTX ve DSLL nasıl açılır

Hepinize teşekkür ederim
  9. S

RTX ve DSLL nasıl açılır

bide valorat ta DLSS YOKMU,
  10. S

RTX ve DSLL nasıl açılır

peki GTA5 de varmı?
  11. S

RTX ve DSLL nasıl açılır

Merhaba günaydın arkadaşlar valorant oyununda nasıl RTX ve DSLL AÇILIR
  12. S

valorantta windows 10 pro sorunsalı

eğer kapatırsam windows 10 pro da çalışırmı emin misin
  13. S

valorantta windows 10 pro sorunsalı

Arkadaşlar iyi akşamlar bugün bilgisayarıma windows 10 pro kurdum sonra valorantı indirdiğimde valorantın bu işletim sistemine uygun değildir yazısını gördüm ne yapmam gerekiyor yardım edermisiniz.
  14. S

anakart ta çoklu gpu ve tekli gpu

teşekkürler bro
  15. S

anakart ta çoklu gpu ve tekli gpu

Arkadaşlar anakartım asus rog strix b450-f bu anakart çoklu gpu olarak amd nin ekran kartlarını destekliyorsa tek gpu olarak nvidia rtx 2060 evo taksam eğer anakart destekler mi ?
Top Bottom