S

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• S
      slane, Klavye kategorisinde 1000 2000₺ Mekanik klavye önerisi başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba tam boyutlı yada tkl bi klavye almak istiyorum yurt içi önerebilceğiniz bi klavye varmı boşuna yurt dışı önermeyin çünkü alamam ailem izin vermiyor
    • S
      slane, Epomaker.com güvenilir mi?? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Benim bildiğim whatgeek şuanda türkiyeye satış yapmıyor
    • S
      slane, Epomaker.com güvenilir mi?? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      o zaman aliexpressden alınca gümrük ile uğraşmama gerek kalmıyacak değil mi anladığım kadarıyla ilk defa yurt dışından bi şey alacağım
    • S
      slane, Yurt Dışı Alışverişi kategorisinde Epomaker.com güvenilir mi?? başlıklı bir konu açtı.
      Epomaker üzerinden Ajazz AK820 Pro klavyesini almayı düşünüyordum güvenilir olup olmadığını anlayamadım size sormaya karar verdim. Sipariş ederken kargo...
    • S
      slane, 2000 TL TKL Mekanik klavye önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      linkini atabilirmisin
    • S
      slane, 2000 TL TKL Mekanik klavye önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      https://www.amazon.com.tr/AJAZZ-Klavyesi-%C3%87al%C4%B1%C5%9F%C4%B1rken-De%C4%9Fi%C5%9Ftirilebilir-MAC-Beyaz/dp/B0CQMT55JV/ref=mp_s_a_1_4?adgrpid=16158027186...
    • S
      slane, Klavye kategorisinde 2000 TL TKL Mekanik klavye önerisi başlıklı bir konu açtı.
      TKL Bir klavye almak istiyorum bütçem 2000 TL hiç tkl klavye yada mekanik klavye kunllanmadığım için buraya sizlere danışmaya karar verdim önerebilceğiniz...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,497
Üyeler
154,754
Son üye