Smootex isimli üyenin son içerikleri

1. S

1050ti ve gt730 Aynı sistemde çalışırmı

şuan halihazırda 1050ti'da dönüştürücü kullanıyorum stabil olmasa'da . ikinci dönüştürücüyü almak içimden gelmiyor o yüzsden merak ettim çalışırmı diye . driver'ın inmesini bekliyorum
  2. S

destekliyor taktım şuan fakat gt730 gözükmüyor ve görüntü gelmiyor driver'ını indiriyorum . ikiside 4gb sorun olmaz sanırım lakin driver'ı yüklediğimde 1050ti'ın driverı sıkıntı çıkarmazmı
  3. S

Gtx 1050ti Kullanıyorum ve eski bilgisayarımdan gt730 söküp yeni bilgisayarıma taksam gt730'dan görüntü alabilirmiyim . Amaç Fps Almak Değil Görüntü Almak çift monitör yapmak istiyorum ama 1050ti'a uygun DVI kablom yok dönüştürücü kullanıyorum 2. monitörü'de gt730'a takabilirmiyim ?
  4. S

Mavi Ekran DMP Dosyama Bakarmısınız Oyundayken Durduk Yere Mavi Ekran Yiyorum

******************************************************************************* * * * Bugcheck Analysis * *...
  5. S

buyrun , 1696851942 @Pişmaniye Cevap Yazmadınız....
  6. S

https://dosya.co/6izcdibesb2t/Desktop.rar.html DMP Dosyam Burda . Az Önce yine Yedim hepsini attım direkt . teşşekür ederim
  7. S

Kullanılabilir Ram Miktarı Sorunu!!!!

yaptım şöyle bir sıkıntı oldu . ramlerin ikisiin çıkardım . ilk birini taktım ekran gelmedi . sonra değiştirdim diğer birini taktım yine ekran gelmedi . sonra ikisini taktım ekran geldi ama 8gb kullanılabilir diyo . slotları da değiştirdim her türlü işlem yaptım geçmedi . bios güncelleme /...
  8. S

hayır apu işlemcim yok fx8370 var . normalde yoktu böyle sıkıntı ama dediğim gibi kapatıp fişi çektikten sonra böyle oldu . sistem 8 kullanmıyor . 8gb direk yok .
  9. S

16gb ram'İm var sıkıntısız şekilde kullanıyorum ama bilgisayarı kapattıyorum sonra fişten çekioyorum geri açtığımda 8gb kullanılabilir oluyor . 16 hala gözüküyor ama 8 kullanılıyor . format atıyorum düzeliyor sonra tekrar fişten çektiğimde tekrar 8 oluyor . fişten çekmesem sıkıntısız açılıp...
  10. S

Telefonum ana kamerası

Yani ana fotoğraf modunu kullanınca 108m çekmiyor mu
  11. S

Telefonum ana kamerası

Telefonum Redmi note 11s Ana kamerası 108mp ama yinede özellik olarak ayrıyetten 108mp özellik var o nedir ? Normal Fotoğraf Modunda mı Daha iyi çeker yoksa 108m modunda mı ?
  12. S

Ortalama 5000TL telefon önerisi

Redmi 8 telefon kullanıyorum ama kamerası çok kötü yakın zamanda kuzenim GM 22plus aldı ve kamerası çok hoşuma gitti ondan esinlenerek bende GM 22plus veya pro almayi düşünüyorum 108mp kamerasi var . Sizce alyımmı ? Bu fiyat aralığında en iyi kameraya sahip telefon ne alabilirim yardımcı...
  13. S

PS3 3 Gta V Müzik Ekleme

Ps3'um var ve GTA V ' de Kendi Müziklerimi Dinlemek İstiyorum Böyle Bir Şey Varmı ?
  14. S

En sevdiğiniz oyun nedir

Mobil'de Clash Of Clans Pc'de Bilgesayarim Hiç Bir Oyunu Kaldırmıyor :( O Yüzden Yok . PlayStation 3 'de The Last Of Us ( Kesinlikle Her Oyuncu Hayatında Bir Kez Oynamali .
  15. S

Hava sogutucum anakarta zarar verirmi ?

Teşekkürler
Top Bottom