HasanBG isimli üyenin son içerikleri

1. HasanBG

Yardım Epic games %33 indirimi yapmıyor sanırım

var zaten ama orda iptal et tuşu yok sadece bu kupon başka bir siparişle ilişkillendirildi yazıyor (sanırım buldum bi 200 TL ve üzeri oyun ekleyeyim) 1703494453 sorunu çözdüm arkadaşlar sağolun
  2. HasanBG

o işlemi nasıl iptal edebiliyoruz çünkü dediğiniz gibi kartı yurtdışına açık yapmayı unuttugum için işlem de takılı kalmıştı da
  3. HasanBG

Sağ tarafta da görüldüğü üzere sanırım indirimi yapmıyor da ne yapmam lazım ?
  4. HasanBG

Xbox Series Wireless 9.Nesil Siyah GamePad

emin misiniz çünkü bana değil dediler ama
  5. HasanBG

Xbox Series Wireless 9.Nesil Siyah GamePad

bu joystick en son çıkan xboxın mı ?
  6. HasanBG

Yardım 30-40 bin TL arası yazilim ve oyun icin laptop

Arkadaslar benim tanıdığım biri yazilimcilikla ilgili bolum kazandi da ona hem oyun icin hem de yazilim icin guclu bir laptop lazim ondan dolayı 30-40 bin TL arasi olacak sekil de ancak 30 bine daha yakin olursa iyi olur. bildiginiz güzel bir laptop varsa atarsaniz sevinirim.
  7. HasanBG

Yardım Fifa 23 kariyer,sofifa anlaşmazlığı

Oyun bana en guncel kadrolari kullaniyon diyor hatta weghorst fln bjk de degil ama demekki yalan soylemis bana ea 1693411318 Sezon da daha en baştayim hocam 1693411460 Hocam simdi farkettim oyun bana guncel kadrolar inik demesene rağmen kontrol etmek amaçlı yeni kariyer baslaticakken guncel...
  8. HasanBG

Değil hocam ve sofifada da farkettim galiba tarih farklılari var birinde agustos yazıyor oburunde eylul yazıyor da yine de anlamadim, adamlar gidip eylul de olan oyuncuyu zamani gelince oyundan fln m cikarmislar 1693410679 Hocam bir de sofifa da 70 reyting gozuken adam oyun da 68 reyting ...
  9. HasanBG

Arkadaslar sofifa da gözüken adam oyun da yok,oyun da olan adam sofifa da yok onu nasıl ayarlariz? (Fifa 22 de böyle bir sorun yoktu)
  10. HasanBG

Instagram da arkadaşima mesaj atamıyorum

Çözümü var mi hocam suan onu takip ediyorum ama hani profiline girdiginizde takip etmenin yaninda mesaj yazisi da cikar ya suan o yok sadece takip yazıyor
  11. HasanBG

Instagram da arkadaşima mesaj atamıyorum

Arkadaşlar çinli bir arkadaşım var ve birbirimizi insta da takip ettik ancak nedense onda da bende de mesaj atma şeyi çıkmadığı icin snapchat indirip onla ordan konusmak zorunda kaldım da bu sorunu nasıl çözerim
  12. HasanBG

kusursuz bir varlık ne yapar

var demedim zaten olsa ne yapardı dedim hocam
  13. HasanBG

kusursuz bir varlık ne yapar

kusursuz bir varlık (hiçbir şeye ihtiyacı olmayan) ne yapar,hareket eder mi,bir şeylerle uğraşır mı? görüşlerinizi bekliyorum.
  14. HasanBG

Bir siteye girdiğimde istediğim bilgiyi nasıl hemen bulurum

Arkadaşlar eskiden yapıyordum ama şuan nasıl yapacağımı hatırlayamadığım için soruyorum. İstediğim şey mesela üniversite taban puanlarına bakıcaksın ama şehir şehir bakmak istiyorsun mesela sadece antalya da olan ünilere bakıcaksın ama tek tek aramak yerine sanki sağ üstten bir yere tıklayıp...
  15. HasanBG

Rx 6800 kaç yıl dayanır

seni bilmem ama beni 10 yıl götürür
Top Bottom