Snef isimli üyenin son içerikleri

1. S

DART1 Konusu hakkında anket.

İnstagram paylaşımından sonra yazan ilk 25 kişi olarak anladım ben.
  2. S

Türk Dizilerini Seven Varmı ? Neden

Leyla ile mecnun, 7 numara, yeşil deniz, zengin kız fakir oğlan... Gibi dizileri beğeniyorum ama artık hep aynı konu var dizilerde zengin bir erkek ve fakir bir kız gerisi belli zaten tahmin ediliyor. 1614770579 Yapsalar güzel dizi yaparlar ama aynı konuyu millet izliyor diye sürekli döndürüp...
  3. S

9. sınıf coğrafya 1 kasıma kadar olan konular

En iyisi hocana ve arkadaşlarına sorman olucaktır. Odsgm sitesinden 9.sınıf coğrafya yıllık plana bakabilirsin.
  4. S

Masumlar Apartmanı [ANA KONU]

Birkaç bölüm izledim güzel dizi.
  5. S

Kalemi nasıl tutuyorsunuz?

Hızlı yazmam lazımsa 2-3 tabii hızlı yazınca yazı zor okunur durumda oluyor.
  6. S

Öneri 3500 TL Telefon önerileri

Aleyküm selam ikisi arasında note 9 pro ama 3500 TL bütçe için benim tavsiyem samsung m51 olucaktır.
  7. S

Poco x3 NFC mi? - Reno 4 lite mi?

Poco antutu da 283.800 puan almış. Reno 4 lite 219.700 poco güzel fark atmış. Pocoyu kullanıyorum oyunlarda çok rahat oynarsın poco almanı tavsiye ederim.
  8. S

Bozuk işlemciyi nasıl değerlendirebilirim

Anahtarlık olarak kullan güzel durur.
  9. S

RTX 3050ti ve 3050 çıkıcakmı?

Çıkarsa almak istiyorum. Umarım çıkar.
  10. S

Sınavlar hangi gün olacak?

Hoca daha önce 8 marta ertelendi demişti. Şimdi sorduk belli değil diyor.
  11. S

CUMHURBAŞKANI açıklama yapıyor (Sınavlar yapılacak ve Düşük riskli illerde okullar açılıyor)

Sarı renk kırmızı renk falan hangi risk oluyor Kahramanmaraş sarı sanırım
  12. S

RTX 3050 Çıkacak mı ?

Bence 2060 civarında olur. 1614606237 Ti olanı 2060 2060 süper arası normal 3050 2060'a yakın.
  13. S

300TL Sağlam 80+ PSU Önerisi

Rampage yerine önerilen fsp psulardan birini seçmen çok daha iyi olur.
  14. S

300TL Sağlam 80+ PSU Önerisi

Rampage forumda tavsiye edilmiyor. Bence rampage alma.
  15. S

Telefonlarda Diğer Forum Önerileri

İki telefonda güzel ben poco kullanıyorum. Realme 7 antutu puanında yaklaşık 20 bin daha yüksek. Poco 120 hz realme 90 hz. Batarya konusunda çok çok az bir fark var. Hangisi daha çok hoşuna giderse onu al alacağın performans hemen hemen aynı olucaktır.
Top Bottom