Snipool isimli üyenin son içerikleri

1. S

Sinerji Alışveriş Deneyimim

ben kasa + monitor aldım sinerjiden pıxel testi dahii yapılıp kur calıstır mantıgı ıle gonderdıler.0 ölü pixel cok sevındım. kargoda efsane saglamdı.
  2. S

Beton Akvaryum

balık ve akvaryum sevenleri suraya alabilirmiyim. beton ile dogal manzara tabiati ve akvaryum işine merak saldım benım gibi olan varmi? Bu işi ticarete de dokmeyi dusunuyorum alım satımı kargodan ımkansız gibi siz olsanız kendı aracınız ile bunu yaparmısınız ?
  3. S

Beyler bu bilgisayarı toplasam nasıl olur ?

güzel sistem . PUBG yi rahat oynatır
  4. S

Sinerji toplama ve test hizmeti

cmd ile 5 dk fullersın onu mesele degil. ama sistemin hakkını verecek gonderiyorlar.
  5. S

Ekran kartsız PC

aslında amd kanadıyla hep ekran kartı hem işlemcı kurulabilir. benım asıl merakım suydu: bunlara verecegım parayı toplayıp tek birini alayım. daha sonra ekran kartı ılave ederim. oyun dunyası cok gelisiyor.bazen aklımı sanal ram olusturup ram ıhtıyacını diskten karsılayarak başka bir yere...
  6. S

Ekran kartsız PC

i9 u dedım yanlıs yazmısım.ekrank kartına verecegim parayıda apu bir işlemciye dayamayı dusundum. ekran kartını daha sonra eklerım
  7. S

Ekran kartsız PC

İ9 apu işlemci ile bir pc toplasak ve ekran kartı koymasak PUBG oynayabilirmiyiz.
  8. S

EA access üyeliği

EA acccess üyeliği an itibari ile 65 TL. bunun yanında bizlere fifa yi ve bir cok oyunu bedava sunuyor. benim sorumda su : fifa bana 1 yıl boyunca bedava mı ?
  9. S

3000 -3500 bandında bir sistem önerir misiniz?

sinerjinin toplama sihirbazından yap. kasa + guc kaynagı ışe 3500 denk geliyor.
  10. S

3000 -3500 bandında bir sistem önerir misiniz?

Amd Ryzen 5 1600 af b450 anakart 580rx 4 gb ile 8 gb ram tavisiye ederim. kasa + guc senın tercihin.
  11. S

18 yaş altı uygulama reklamlarından gelir vergisi

youtube gelirleri boyle acıklanmıstı ozaman ki duzenlemede. buda dahıl olabilir bu içerige. sen yine o yasayı ıyıce ıncele
  12. S

B450M S2H ile A320 S2H Arasındaki Farklar

ben aynı seyı dusundum ve a320 s2h aldım. keşke b450 alsaydım. oc yapabilirsin sistem 4.amd işlemcileri takabilirsin. ama a320 de bunu yapamazsın.
  13. S

Mahalle Bilgisayarcıları Hakkında

ben karsılasmadım oyle biriyle :D yapıyorsa cıdden komıkmış :D
  14. S

Mahalle Bilgisayarcıları Hakkında

ama bu bazen gerçekden dogru. sistemde olusan dar bogazı azaltmak lazım. yada anakartı guncellemek.
  15. S

18 yaş altı uygulama reklamlarından gelir vergisi

internet uzerinden kazancta 25000 TL sartı olması lazım. 25000 TL yı gecmıyorsa sorun yok. her uygulamayı farklı birinın uzerıne yap geç :D
Top Bottom