snmzibr19 isimli üyenin son içerikleri

1. snmzibr19

Lise mezunu askerlik ertelettirme

Valla kral ben gidip bilgi almak isterim de şöyle bir durum var şu an tecil ettiremiyorum galiba ben birkaç ay sonra üni başvurusu yapıp geleceğim sonra cezamı da öderim dersem orada izin vermezler ki direk yoklamaya alırlar
  2. snmzibr19

Lise mezunu askerlik ertelettirme

Selamlar açık öğretimden lise mezunu oldum üniversite sınavına hazırlanıyorum bu yıl. Az önce Avm'de kimlik kontrolü yapılırken yoklama kaçağı çıktım tutanak tuttular ertelettirme imkanım var mıdır bir arkadaş üni başvurusunu bekle başvuru yap sonra başvuru kağıdını götür ertelettirirler dedi...
  3. snmzibr19

10-11k bütçeli bilgisayar tavsiyesi

Selamlar bütçe 10-11k masaüstü pc önerisi alabilir miyim hazır toplama sistemle
  4. snmzibr19

18 yaşında boy uzar mı?

Girmek istediğim bazı basket kulüpleri 1.80 boy sınırı koymuşlar kardeşim birde tenis oynuyorum hani en az 1.80 olmak istiyorum
  5. snmzibr19

18 yaşında boy uzar mı?

Selamlar. 17 yaşımdayım yaklaşık 2 ay sonra 18 olacağım. 1.78 boyum var 85 kgyim göbek var. Eğer fitnessa başlarsam ve düzenli basketbol oynarsam 1.80-1.81 civarına boy atabilir miyim? Bilgisi olan var mıdır?
  6. snmzibr19

One X için direksiyon seti önerisi.

arkadaşlar selam one xte forza 4 oynamak için direksiyon seti arıyorum. 600 700 TL civarı bütçe var 2.el arıyorum önerilerinizi bekliyorum.
  7. snmzibr19

7.1 2.el kulaklık önerisi

hocam sistem özelliklerinize bakıldığında sıfır almayacağınız zaten anlaşılıyor :D o zaman arkadaşımın sattığını alayım mı ?
  8. snmzibr19

7.1 2.el kulaklık önerisi

dostlar selam oyunlarda ses kasmak için orta düzey 2.el kulaklık arıyorum önerileriniz nelerdir? arkadaşım gamepower tinker v2 150tl sıfır satıyor alınır mı ?
  9. snmzibr19

Yurtiçi kargom gelmiyor.

İyi fikir hocam. Bugünde herhangi bir numara vermezlerse yazacağım direk.
  10. snmzibr19

Yurtiçi kargom gelmiyor.

Gelmemesi sorun değil ürün hakkında hiçbir bilgiye ulaşamıyorum. Ne takip numarası ne nerde olduğu arayıp bilgi de alamıyorum
  11. snmzibr19

Yurtiçi kargom gelmiyor.

Yok arkadaş kargoya verdi mağaza falan değil hocam. Kurye sanırım eve kaçırdı nshshshs 1587723158 Yurtiçi vermemiş olabilir mi kargoya 1587723209 Eyvallah hocam sizce yurtiçi mi vermedi kargoya
  12. snmzibr19

Yurtiçi kargom gelmiyor.

Dostlar selam öncelikle. Hatayda oturuyorum. Arkadaş denizlide oturuyor. 3 gün önce kurye çağırıp kargo verdi. 3 gündür ne kod geldi bana ne mesaj aradı yurtiçini isimden de bulamadılar ne yapacağız ?
  13. snmzibr19

600₺ 2.el r9 380 alınır mı ?

En az 800₺ satıyorlar rx570
  14. snmzibr19

600₺ 2.el r9 380 alınır mı ?

Arkadaş satıyor kutusuz garantisiz mining çıkması falan değil tertemiz kart. Sizce alınır mı ?
  15. snmzibr19

200-300₺ arası boş rgb kasa

usta nasıl zor zaten 2.el diyorum herkes sıfır atmış
Top Bottom