• S
      Snyprus, Bellek (RAM) kategorisinde B650-A Gaming ana kart için ram başlıklı bir konu açtı.
      Anakartım Asus B650-A Gaming. Asusun kendi sitesinden baktığımda uyumlu olan ramler vs. görebiliyorum ancak sonuçta bunlar denenmiş olan ramler. 4x16gb...
    • S
      Snyprus, B650-A Gaming Wifi DRAM sorunu başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Expo yu hiç açmadım. Ramler xmp İntel uyumlu olduğu için expo ile hız artırımı yapamıyorum
    • S
      Snyprus, "Bellek" kategorisinde "GSKILL 32GB (2x16GB) TRIDENT Z5 RGB BEYAZ DDR5 6000MHz CL32" başlıklı yeni bir ilan oluşturdu.
      Yeni topladığım sistemde Anakart ile uyumlu olmadığı için satıyorum. Kutusu bir kere açılıp Anakart üzerinde denendi. Uyum sorunu olduğu için bunun dışında...
      • WhatsApp Image 2024-09-18 at 15.22.47 (1).jpeg
      • WhatsApp Image 2024-09-18 at 15.22.47.jpeg
      • WhatsApp Image 2024-09-18 at 15.22.46.jpeg
    • S
      başka bellek bulabilsem denemeyi düşünüyorum ancak bulamadım. Yaşadığım bölgeye yakın vatan mağazası var ramleride oradan almıştım. Yarın oraya gidip bir...
    • S
      Cpu sıvı soğutma vidasını çok az gevşettim ve dram ışığı söndü ancak sadece 2inci ram slotuna 1 adet ram takıp kullanabiliyorum. 4 adet ramide tek tek bütün...
    • S
      Snyprus, PC Teknik Sorunlar kategorisinde B650-A Gaming Wifi DRAM sorunu başlıklı bir konu açtı.
      Herkese merhaba. 1-2ay lık uğraşlar sonucunda sağdan soldan indirim takip ederek hayalimde ki sistem parçalarını topladım. Hepsine de özen göstererek aldım...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,089
Üyeler
156,726
Son üye