Sokullu Kerim Paşa isimli üyenin son içerikleri

1. Sokullu Kerim Paşa

Yeşil pasaport iptal olması durumu??

Arkadaşlar selam, ben halihazırda 2 tane yeşil pasaport sahibiyim. Çoktan aldım, anlayan bilen arkadaşlara sorum şu Sigortalı çalıştığım durumlarda Liseden mezun olup üniversiteye geçerken arada 3 aylık bir yaz süreci var orada öğrenci sayılmıyoruz bu durumda Mezuna kalıp herhangi bir...
  2. Sokullu Kerim Paşa

Dünya turu için laptop önerisi

Bir powerbank ile maci şarj edebilir miyim? Edebiliyorsam mah düzeyi fazla bir powerbank önerisi alabilir miyim
  3. Sokullu Kerim Paşa

Dünya turu için laptop önerisi

Merhabalar arkadaşlar, bu sene sonuna doğru dünya turuna çıkacağım, haliyle işlerimi yürütebilmek için bir laptop arıyorum. Aradığım özelliklerden birisi bir powerbank ile şarj edebilmem veya şarjının uzun süre dayanması. Çoğu arkadaşım apple macbook al diyor. Kararsız kaldım, tavsiyelerinize...
  4. Sokullu Kerim Paşa

Video izlerken ekranda mozaik bir görüntü gidip geliyor

bende bu sorunu yaşıyorum, çözüm bulabildiniz mi?
  5. Sokullu Kerim Paşa

Yardım İphone 11 alinirmi sifir

Bulabilirsen temiz ikinci el al, şahsen ben 2 gün önce bu şekilde 11 aldım. Sıfırına vereceğin paraya değmez.
  6. Sokullu Kerim Paşa

Yardım Rainbow Six Düşük fps sorunu

Geçen haftaya kadar en yüksek ayarlarda 200+ fps alırken herhangi bir güncelleme gelmemesine rağmen şu anda fps seviyem 100-120 civarında, lakin sorunumuz ayarları düşürünce de fps seviyesinin aynı olması. Bunu nasıl çözerim? Sistem özelliklerim: Ryzen 7 3700x 16gb 3600mhz ram rtx 2070s
  7. Sokullu Kerim Paşa

Yardım Arctis Nova 7 Wireless Steelseries Engine Mic Sidetone yüksek sesli bip sesi

Merhabalar arkadaşlar, Steelseries Arctis Nova 7 Wireless kullanıyorum. Steelseries Engine yazılımı üzerinden transparan mod olarak da bilinen mic sidetone ayarını high yapınca ve mikrofonu içeri sokunca aşırı yüksek sesli bir bipleme geliyor. Ancak bu ayarı medium ya da lowda kullandığımda aynı...
  8. Sokullu Kerim Paşa

60 bin TL motor önerisi

Mondial X-Treme Max 200i bakabilirsin 1696708088 a1 ehliyet olduğunu şimdi ayıktım, Mondial Drift L 125 bakabilirsin
  9. Sokullu Kerim Paşa

60 bin TL motor önerisi

Nerede kullanacaksın, ne için kullanacaksın
  10. Sokullu Kerim Paşa

Ryzen 5 7600x 91 derece

Aynı sorunu ryzen 7 3700x işlemcimde yaşıyordum. Her türlü ayar ve yöntemi denememe rağmen düzelmeyince sıvı soğutucu alarak sorunu çözmüştüm
  11. Sokullu Kerim Paşa

4070Tİ OC ekran kartım var nasıl bir monitör almalıyım

bu monitörün kullanıcısıyım, hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz
  12. Sokullu Kerim Paşa

Yardım Numlocktaki tuşun harf yazması

Numlock 8 tuşuna bastığımda 8 ile beraber p yazıyor, bu sorunu aralıklarla yaşıyorum. Sebebi ve çözümü nedir. Yüklediğim videoda sorun mevcuttur 1696601284 1696707422 update - bu sorun bir gün sonra klavyenin neredeyse her tuşunda olmaya başladı, örneğin k harfina bastığımda k ile beraber "...
  13. Sokullu Kerim Paşa

Tiguan mı seat ateca fr mi

Seat
  14. Sokullu Kerim Paşa

Tiguan mı seat ateca fr mi

Anladım hocam, ikisi arasından ben olsam seat seçerdim. Bütçe birazcık artabilirse ve elektrikli araç fikriniz varsa tesla model y önerebilirim :)
Top Bottom