SOLBEKAYATA isimli üyenin son içerikleri

1. SOLBEKAYATA

2.EL SİSTEM TOPLAMA ÖNERİSİ

Hocam tekrar rahatsız ediyorum ama GTA fivem için hangi işlemci benim için daha iyi olur 12.nesil i5 mi ryzen 5 5600 mü
  2. SOLBEKAYATA

Bu saate bana yardımcı olduğunuz için her ikinizede teşekkür ediyorum hayırlı geceler dilerim
  3. SOLBEKAYATA

Tamam hocam dediğiniz şekilde ilerleyeceğim oda mantıklı geliyor 1713140397 Peki ya monitör işine ne diyorsunuz 1713140552 https://www.vatanbilgisayar.com/dell-27-g2723h-1ms-240hz-fullhd-hdmi-dp-freesync-fast-ips-gaming-monitor.html monitör bunu düşünüyorum
  4. SOLBEKAYATA

acele etmeyeyim mi o zaman döviz alıp istediğim limite varınca sistem mi bekleyeyim 1713140219 Peki vatan üzerinden bu limit üzerinden monitörü çeksem en azından onunla da ekstra uğraşmayayım taksite bölerim kalanı da döviz alırım ne diyorsun?
  5. SOLBEKAYATA

Kredi bana çıkmıyor kuzenimin üzerine alacağız
  6. SOLBEKAYATA

13Bin limit verdi 1713139656 Halka arz pek beceremeyebilirim işim gereği çok takipçisi olamam ama döviz konusunda olabilir ama hazır sistemlerde de ekran kartı dışında diğer parçalar çok giriş seviyesi kalmıyor mu sizce de?
  7. SOLBEKAYATA

Dediğin konuda çok haklısın tek arada farkı olan yani fiyatı makul olan ekran kartları oluyor diğer parçalarda çok fark olmuyor dediğin gibi o yüzden sordum kredi veren yer taksitli şekilde verebiliyor
  8. SOLBEKAYATA

Vatan FIBA üzerinden taksit sunuyor
  9. SOLBEKAYATA

Arkadaşlar çoğunluğu ikinci el olacak şekilde sistem dizeceğim i5 12400F düşünüyorum işlemci olarak hikaye tarzı oyunlar daha ağırlıklı olacak H610M-A anakart bana yeterli olur mu ekran kartı olarak da rx6700xt düşünüyorum sizin fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim Neden...
  10. SOLBEKAYATA

XMP Ayarı Açınca Mavi Ekran Hataları.

XMP AKTİF EDİNCE SORUN YAŞIYORUM NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM ANAKART MODELİM MSI B550 A PRO MODELİ
  11. SOLBEKAYATA

Cooler Master Mastergel maker Nano vs TG 50

AMD wraith prism ile kullanacağım etkisi olur dimi
  12. SOLBEKAYATA

Cooler Master Mastergel maker Nano vs TG 50

2700x işlemcime uygulayacağım macunum yok bu ikisi dışında başka alamam aciliyeti olduğu için vatan üzerinden alacağım ikisi hemen hemen fiyatı aynı hangisini tercih etmeliyim? Cooler Master Mastergel maker Nano partiküllü veya THERMALTAKE TG-50
  13. SOLBEKAYATA

A320 M A-PRO R7 2700X Besler mi?

Arkadaşlar geçici süre şekilde Max 3-4 ay sonra anakart değiştiririm bu süreçte sorun olurmu Metin2 ve valo oynayacağım bu süreçte film vs. Metin2 oynarken yayın açacağım
  14. SOLBEKAYATA

1000 TL Oyuncu kulaklığı önerisi

Stok için ne kadar bir süre içerisinde çıkar sizce
  15. SOLBEKAYATA

1000 TL Oyuncu kulaklığı önerisi

Razer serisinin blackshark modellerini önerir misiniz?
Top Bottom