songokutr isimli üyenin son içerikleri

1. songokutr

Oled mi ıps monitör mü hikayeli oyunlar icin ?

oled fiyatı 35.000 TL ips fiyatı 11.000 TL :D
  2. songokutr

Dark VM102 17"-32" Monitör Destekli Yaylı Monitör Kolu

nedense bu tarz monitör aletlerini hiç kullanışlı ve pratik bulmuyorum
  3. songokutr

Fenerbahçe kaybetti :(

Penaltı bahçe dedik penaltılarla kaybetti ya la takım. ismail kartalın başarısı hepsi. tadic zaten Türk düşmanı bence bilerek bir kaç gol pozisyonunda atmadı. penaltıyıda bilerek kaçırdı. bonucciyi soktu penaltı için adamgitti penaltı kaçırdı. böyle hoca olmaz olsun :D fenerli degilim ama...
  4. songokutr

FENERBAHÇE ELENDİ! ŞİMDİ NE OLACAK?

şu takım bu ligde bu panı aldıysa bu ligin araştırılması lazım. son dakika penaltılarla en az 10 maç hakkı olmadan puanlar aldı. izlerken delirdim feneri tuttum yunanlıları tutacak degilim. ama maçı izledigime pişman oldum. fredi falan çıkardı. bonucciyi soktu son dakika böyle hoca olmaz olsun...
  5. songokutr

ders çalışma isteğim yok ve ders çalışırken derse odaklanamıyorum

çok çalışarak başarı olsaydı... az ve öz yeterli. fazlası boşa vakit kaybı çünkü kafana girmez. az ve öz çalışacaksın verimli olacak 2-3 saat en fazla
  6. songokutr

ders çalışma isteğim yok ve ders çalışırken derse odaklanamıyorum

günde 2-3 saat çalış fazlasını çalışma hatta 1 saat bile olabilir.
  7. songokutr

Gigabyte rtx 3070 gaming r2.0 o.c 86 dereceye çıkıyor normal mi

arkadasımda 3060ti gigabyte var 90 95 derece 3 fanlı ve 1 fan hiç dönmemiş aldıgından beri
  8. songokutr

5090 ve 5080 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu videoda dlss kapalı cyberpunk 3070ti avarage fps 52, 4070ti avarage fps 92. nerdeyse 100de 100 performans farkı var. karta bildigni performans krem sürmüşler. :D nasıl yok saf güç olarak çag atlamama anlayamadım?
  9. songokutr

5090 ve 5080 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Nvidia 5090 ve 5080 2024 sonlarına dogru piyasaya sürülecekmiş. 5090'ın 4090'dan yüzde 50-70 daha performanslı olacagı söyleniyor. Eskiden olsa bir önceki nesilin en iyi kartına en fazla yüzde 30 fark falan atılıyordu. 3000 serisinden sonra 4000 serisi resmen çag atlamıştı fark olarak. 5000...
  10. songokutr

Steam hediyem geri alındı.

twitch bit hırsızı gönderdi galiba hediyeyi :D
  11. songokutr

3060 Tİ GTA 5 DE 39 FPS VERİYOR

Nvidia eski ekran kartlarını hackliyor!! 3060ti ilk çıktıgında 1000 üstü fps veriyodu yeni kartların satılması için eski kartları hackliyor fps düşüyor bu bir teoridir
  12. songokutr

Ruhi Çenet Youtube Kanalı Çalındı!!!

bayram bayram adamı ugraştıracaklar
  13. songokutr

Amd pcyimi hackledi noluyor

Hackleseydi Hacked By AMD yazardı
  14. songokutr

Aynı Monitörler farklı kaliteler

ilk monitörü ne zaman aldınız? 1-2 sen önce mi? İçindeki panel degişmiştir
  15. songokutr

Yardım Amazondan monitör aldım Işık sızması var. Değiştirmeli miyim?

Kaynak 1:https://www.rtings.com/monitor/reviews/dell/s2722dgm#test_1425 Bu monitörde ışık sızması yok denecek kadar az. hatta siyah ekran performansına piysadaki hiç bir IPS monitör yaklaşamaz. Kendi VA panel rakiplerine kıyaslarsan yine yaklaşan çıkmaz. Mükemmel bir monitör o konuda. Kaynak...
Top Bottom