souxa isimli üyenin son içerikleri

1. souxa

xrades rgb mousepad alınır mı?

https://www.trendyol.com/xrades/rgb-mousepad-80x30-cm-13-farkli-renk-modu-su-gecirmez-oyuncu-gaming-xl-mausepad-p-117675182 indirimdeyken buldum bu tarz 80x30 bir mousepada ihtiyacım var ışıklı olmasına gerek yok bazılarının bunu önerdiği için baktım ama eski forumlardı belki bu fiyata yakın...
  2. souxa

Steam awards 2022 trade kartları buglumu?

merhabalar, steam awards 2022 yaptıktan sonra 11 tanesinden 9 u aldım 2 tanesi aynı çıktı bende bu 2 sinin satıp eksik olanları alıp dönüştürdüm. dönüştürdükten sonra her gün bana Outstanding Story-Rich Game (Trading Card) veriyor. 2 gün geçti ve 2 tane bu karttan verdi bir bug mı yoksa herkese...
  3. souxa

Windows'a Hesap Açtım Ama Kaldıramıyorum

denedim ekleyemiyorum herhangi bir şey 1662636335 peki direk microsoft hesabımı kapatırsam ne olur 1662636481 şimdi yapabildim herhalde yerel hesap olarak olışturdum bi denicem 1662636625 denedim yerel hesapla girince boş bir sıfır bir windows sayfası açıyor ve şifre istiyor
  4. souxa

microsoft hesabı
  5. souxa

şifre değiştirme yeri yok şifre atamadığım şifre istemeyide kapatamıyorum windows hello kapatmayı engelliyor windows heloda şifre istiyor 1662635560 ayarlamama izin vermiyor 1662635608 illakide şifre ayarlayıp öylemi kaldırmak lazım
  6. souxa

merhabalar, win11 de hesap açınca şifre falan istemiyordu bende win 10 da açtım ama her seferinde şifre yaptırtmak istiyor. Şifre istemeyi kapatamıyorum illakide pin ayarlamamı istiyor bu yüzden hesabımı kaldırmak istiyorum ama kaldıramıyorum yönetici olduğu için windowsun kendi yardım...
  7. souxa

Steam Giriş Yaptıktan Sonra Açılmıyor

Merhabalar, PoE oynarken belgelerden ayarlarını değiştirmek için çıktım ve değiştirdikten sonra steami açmaya çalıştığımda steamin sağ altta gözüken ikonu gitti ve kendine kendine hepsaptan çıktı hesaba girdikten sonra yüklenme ekranında kalıyor ve açılmıyor. Defalarca denemem rağmen aynı yerde...
  8. souxa

Rainbow Six Seige bağlantı hatası

2 gündür r6s bağlanamıyorum bağlantı hatası diyor ve çevrimdışına atıyor ve bağlanamıyor. İnternette baktım baktıklarımla hatanın bir alakası yok. Çözümünü bilen varsa yardım edebilirmi?
  9. souxa

Çözüldü✓ rx 6400 2200 TL'ye alınır mı?

hmm tm tşk
  10. souxa

yani almak mantıklı olur evet ama onun için daha fazla para verip anakart işlemci ram almam lazım buda bana sırf biraz daha iyi olsun diye 4k ya patlar
  11. souxa

işlemcim i5 3550 ama her türlü yetmez bu yüzden i7 3770 düşündüm ama darboğaz olurmu bilemedim
  12. souxa

bazı darboğaz hesaplayıcı siteler var ama hala rx 6400 bulamadım bu yüzden hangi işlemcilere darboğaz yapar bilmiyorum.
  13. souxa

şuan XFX Speedster SWFT 105 modeli 2200 e var ama alınır mı bilmiyorum rx 6500xt ler 3200 den başlıyor. sıfır almayı daha mantıklı buluyorum çünkü 2. ele tam olarak güvenemedim bu yüzden başlangıç için uygunmudur yoksa değmez mi? 4gb olması ve gddr6 olması iyi ama 64 bit iyi gelmiyor
  14. souxa

Ets 2 sürekli olarak çöküyor

sıkıntı şurda öyle bir mod yüklemedim bile ve aktif olanlarda bile yok
  15. souxa

i3 8100 işlemci ile gpu

https://pc-builds.com/tr/bottleneck-calculator/ şu site ile kontrol edebilirsiniz.
Top Bottom