Sovereignty isimli üyenin son içerikleri

1. Sovereignty

Öneri Max 20k laptop önerisi

Genel olarak ders-iş maksatlı kullanılacak laptop alacağım ne alacağım bilmiyorum bir tek şuna baktım alınır mı ya da alternatif iyi markalı kaliteli laptop önerir misiniz
  2. Sovereignty

Ders için laptop önerisi

Okula götüreceğim derslerim için laptop almam gerekiyor, belirttiğim fiyata oyun da oynatabilirse fena olmaz. Bütçe 15.000 TL
  3. Sovereignty

Ekran kartı önerisi.

r7 240 2gb hocam satmayı düşünmüyorum ikinci pc toplarım onda internet kullanılır sadece.
  4. Sovereignty

Ekran kartı önerisi.

30 fpslerden 60 70 lere çıkmak için ekran kartı istiyorum çok para vermek istemiyorum, rx580 e filan baktım ama bazılarında marka yazmıyordu güvenemedim. Ram 16gb, işlemci i5 9400F bütçem max 4500 TL
  5. Sovereignty

Yatırıma nerden başlanmalı

Bu iş denemeyle olmaz hocam, faizi, enflasyonu, banka açıklamalarını, haberlerin etkilerini, bilanço okumayı öğrenmelisin bunlar adım adım olur tak diye hepsini yapmaya kalkarsan uzun sürer ve sıkılırsın, mesela şuan gidip haberlerin hisselere etkilerini geçmişten bakabilirsin. Genel olarak...
  6. Sovereignty

Sizce yaptığım yanlışmıydı?

Bu olay yolsuzluktur, nizamı bozar, nizam olmayan yerde güven olmaz, yaşam olmaz ordaki suça ahlaki olarak ortaksınız, devlet için, düzen için bildirmeniz gerekirdi..
  7. Sovereignty

Müzik Hakkında Her şey

elektro olarak gitarınız nedir?
  8. Sovereignty

İstediğim lisenin kontenjanı yok nasıl geçebilirim

Ciddi misin bilmiyodum... ek kontenjan filan hakkında bilgi almak için sordum.
  9. Sovereignty

İstediğim lisenin kontenjanı yok nasıl geçebilirim

Merhabalar, yanımızda bulunan liseye nakil başvurusu yaptım benle birlikte 4 kişi başvurmuş ve 1 kontenjan vardı kabul edilmedim galiba çünkü nakil durumunda bir yer gözükmüyor, kontenjan olmadığı sürece giremez miyim?
  10. Sovereignty

Binanız Kaç Yaşında?

Türkiyenin en büyük depremlerine maruz kalmış ve büyük kayıplar vermiş şehirin ekonomisi depremden sonra çökmüş şehir canlansın diye 3. ordunun taşındığı şehir Erzincandayım, binamız 8 yıllık, Erzincanda depreme yönelik binalar yapılıyor, en fazla 4 kata izin var ama galiba son zamanlarda...
  11. Sovereignty

İnceleme CS GO VS VALORANT (TARAFSIZ İNCELEME SON NOKTA)

Valorantta beni en çok şampiyon farkı delirtiyor yani oyunda adil bir karşılaşma bence yok, kimi pozisyonda bir karakter ile inanılmaz güçlü savunmalar veya saldırılar yapabilirsiniz mesela brimestone du galiba bombayı kurdunuz tüm takım öldü rakip takımda 5 kişi, siz bir yerde saklanıp bombaya...
  12. Sovereignty

Yaşamak için bir sebep?

Şimdi şöyle dostum, elinde bir hayat var ve inancın ne bilmiyorum ama öldükten sonra ne olacağı belirsiz, cennet cehennem de olabilir hiçlikte olabilir yeniden farklı kişi olarak dünyaya gelme de olabilir bilemiyoruz, burada mantıklı olan elimizdeki varlıkları değerlendirmek olacaktır. Bir...
  13. Sovereignty

İlk kez yaptığım edit.(Valorant)

Zaman geçmesi için vurduktan sonraki anı değil vurmadan önceki anı göster bence bir böyle dene
  14. Sovereignty

Kriptodan toplam kazancım 550 TL oldu

Hocam kaldıraçta tüm parayla girmemek gerek kesinlikle ve ben 2 dolarla bile düşük kaldıraç açtım adamlar 300 500 dolarla 25x filan açıyor
  15. Sovereignty

Kriptodan toplam kazancım 550 TL oldu

hocam şöyle ben rsidan hareket ediyorum ama son iki işlemin mum onaylarını almadan oldu öyle 5 dolarla eğlenmek için 3 5 bişe yepıyodum 5 dolar oldu 15 dolar sonra oldu 0 dolar xd ama eski tecrübelerde var, biraz daha büyük fiyatla giricem amacım dipten al değil trend başladıktan sonra al...
Top Bottom