spoZ isimli üyenin son içerikleri

1. S

❌İndirim Bitti! CORSAIR 3000D RGB Airflow Kasa Beyaz 1.799'TL

Alınır mı? Hava akışı nasıldır kasanın?
  2. S

Yapı Kredi Bankası Yeni Müşterilere 300₺

@Ckribrahim
  3. S

1500 TL'ye kadar ayakkabı önerisi

Merhaba arkadaşlar, 1500 TL'ye kadar ayakkabı önerisi istiyorum sizlerden. İstediğim ayakkabı modellerini aşağıya koydum ve özellikle beyaz renk istiyorum. Ayrıca bildiğiniz indirim veya kampanya durumu varsa(ayakkabılar için) herhangi bir uygulamanın yaptığı onları da söylerseniz sevinirim...
  4. S

🔥İndirim Nutella Kakaolu Fındık Kreması 25 gr x 15 24,95 TL

Benim sipariş iptal edildi.
  5. S

❌İndirim Bitti! Xiaomi Mi Air Fryer 3.5L 799₺

Bu thhnin karar pdfi
  6. S

İtiraz davasının kağıdı
  7. S

Duruşma olduğundan haberim bile yoktu. Kararı gördüm yanlış okumuşum reddedildi sanmıştım.
  8. S

Ama maalesef ki itiraz davası açmışlar ve kazanmışlar arkadaşlar eve kağıt geldi. DAVACI onlar davalı benim ve ben şimdi bunlara 128TL mi ödücem?
  9. S

Arkadaşlar ben haklı mı bulunmuşum doğru mu anladım?
  10. S

8000TL'ye kadar Laptop önerisi

Arkadaşlar herkese merhaba, arkadaşım üniversiteye başlayacak ve kendisinin Max 8K bütçesi var. Üniversite de az oyun oynayacak belki Valorant LoL gibi düşük grafikli oyunlar ve film/dizi izleyecek genelde dersleri için kullanacak sizlerden ricam varsa 8000TL'ye kadar alınabilecek en iyi laptop...
  11. S

Thh başvurusu ne kadar sürede sonuçlanıyor bilen var mı?
  12. S

RX 6700XT driver yükledikten sonra video geçişlerinde anlık ekran gidip gelmesi

Çok teşekkürler düzeldi sorunum.
  13. S

RX 6700XT driver yükledikten sonra video geçişlerinde anlık ekran gidip gelmesi

Merhabalar sistemim 3 gün önce elime ulaştı. Sistem Abdullah abinin birkaç gün önce incehesap üzerinden f/p incelemesi yaptığı Ryzen 5 5600 RX 6700XTli sistem. Düne kadar böyle bir sorun yoktu. Fortnite indirmiştim ve oyuna girerken bu sürücüde bazı sıkıntılar var dedi bir sürücü önerdi fakat...
  14. S

Psu kendini korumaya mı alıyor

Psu büyük ihtimal korumaya alıyo ben eski anakartımı ve hddmi falan geri taktım daha sonra birkaç saat beklediydim ve düzeldi fakat yeni aldığım anakartın esd portları mı ne yanmış garantiye yollamıştım orada onarım kağıdında öyle yazmışlar.
  15. S

İtopya karnenin yıldızları Qutioner sistemi

Arkadaşlar herkese merhabalar bu Sistemi almayı düşünüyorum. Sizce fiyatı uygun mudur? ve 2-3 ay sonra satacak olsam daha yükseğe satabilir miyim veya en kötü şuanki fiyatının 500tl altına satabilir miyim?
Top Bottom