Spreezy isimli üyenin son içerikleri

1. Spreezy

❌İndirim Bitti! MSI 27" 2K MONİTÖR 6.999 TL

valla iyi ki bu saatte foruma girip baktım bende sistemi yeni aldım ve biraz bütçemi aştım bu yüzden monitörde ucuza kaçtım diyee içim içimi yiyordu açıkcası ve iyi ki gördüm bunu sende sağol dostum şu an iptal verdim rampage'e
  2. Spreezy

❌İndirim Bitti! MSI 27" 2K MONİTÖR 6.999 TL

rampage 2k monitör bu gece bunu sipariş ettim 2k en ucuz olanlardan ve pivot özellikli istediğim için sizce iptal edip msı almalı mıyım arkadaşlar aynı fiyat ikiside
  3. Spreezy

27 inç 2k monitör tavsiyesi

Memnun musun hocam hala ? Ve yukarı aşağıya oynuyor dimi monitör?
  4. Spreezy

BİLGİSAYAR ALMAK İSTİYORUM!!!!

o beğenmediğiniz ekran kartı 4060ti ya fark atıyor oyun performansında ve 4070in yakasında ayrıca ikisinde de ucuz :) ülkemizde ki nvidia ambargosu amd kötü algısı bitse de görsek keşke şu kartları da artık :) yanlış anlamayın sizin için değil genel söylüyorum hee şu da bir gerçek amd ekran...
  5. Spreezy

BİLGİSAYAR ALMAK İSTİYORUM!!!!

ryzen 5 7600 - rx7700xt onu alacağıma 2k daha verir bunu alırım ben sıvı soğutma ile birlikte geliyor ve ddr5 hazır sistem direkt 2k için hazır
  6. Spreezy

istediğim özellikte sistem öneririsiniz 30 35 k

7600 7700xt özelleştirme yaparak bakabilirsin çok mantıklı şu an bu sistem sıvı soğutma dahil geliyor bu fiyata hemde
  7. Spreezy

GIGABYTE RTX 4060 EAGLE vs Palit GeForce RTX 4060

nvidia olmasını istiyorum ekran kartımın bunun dışında dediklerin çok doğru mantıklı ancak ayağımızı yorgana göre uzatmamız gerektiği için 5600 ve 4060a kalıyoruz bu bütçelerde senin dediklerinde tabi ki doğru ancak 33k 7500f li sistem bende hazır sistemleri inceliyorum kaç gün oldu bilmiyorum...
  8. Spreezy

işlemciyi zaten 5500 almayacağım açıklamamda da yazdım bunun yanı sıra bütçemde 25 civarlarında max önerebileceğin herhangi bir sistem var mı şuan o civarlarda
  9. Spreezy

Arkadaşlar herkese selam iki sistem arasında kaldım sistem arasında çok bir fark yok açıkcası ekran kartı dışında ancak hangi ekran kartı daha mantıklı olur sizlere danışmak istedim. Her iki sistemde de işlemciyi ryzen 5 5600 olarak özelleştirip alacağım alırsam ona göre yorum yaparsanız...
  10. Spreezy

Hero 5a alınır mı? alınırsa tavsiyeniz hangi kasa olur

Hiç bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum çünkü şöyle bir şeyde başımıza geldi ekran kartını demonte gönderdikleri için arkadaşım takarken zorlanmış yerine oturtmaktan çekinmiş bi dişini falan kırarım diye gamegaraja yazdı aradı ve gamegarajdan görüntülü arayıp destek sağladılar. zaten güven...
  11. Spreezy

W10 Bluetooth ayarları açılmıyor

Arkadaşlar merhaba, Bluetooth ayarlarıma hiç bir şekilde giremiyorum girmeye çalıştığımda ise ayarlar ekranı geliyor açılmadan kendi kendine kapanıyor.
  12. Spreezy

Hero 5a alınır mı? alınırsa tavsiyeniz hangi kasa olur

Alınır dostum, yakın bir arkadaşım aldı ve çok memnun hızlı da geldi bilgisayardan da çok memnun o fiyata mükemmel bir tercih. Dipnot: Arkadaşım işlemciyi ryzen 5 5600 ve ssd'yi 1tb yaparak aldı.
  13. Spreezy

Çözüldü✓ Gamepower monitör aldım fakat ghosting var

Adam beğeniş ve almış arkadaşlar ancak böyle bir sorunla karşılaşmış burda yardımcı olmamız lazım eleştirin diye açılmıyor konular.
  14. Spreezy

100TL Fiyat Bandında RGB Mouse

al kanka tam 99.99 hem şık hem rampage hem rgb https://www.trendyol.com/rampage/smx-r70-blaze-usb-6400dpi-rgb-macrolu-gaming-oyuncu-mouse-p-34178825
Top Bottom