Squirtle48 isimli üyenin son içerikleri

1. Squirtle48

Kaliteli 2k 27-32 inç Monitör önerisi

Samsung Odyssey G7 düşünebilirsin. Bir ara 32" olanını kullandım, kullandığım süre boyunca mükemmeldi.
  2. Squirtle48

Ofis için PC Toplama

Anladım, sağolasın yine de.
  3. Squirtle48

Ofis için PC Toplama

Yaa ondan değilde ne alabilirim peki 3200G yerine?
  4. Squirtle48

Ofis için PC Toplama

Satıcı puanı oldukça yüksek hocam, belki stoklamıştır, hala satıyorlardır. 2. el vereceklerini sanmıyorum. Gelince zaten kutusu şekli vs.'sinden anlarım diye düşünüyorum. Eğer dediğiniz gibi olursa da iade ederim zaten.
  5. Squirtle48

Ofis için PC Toplama

Bundan sonraki G serisi fiyat olarak çok yukarı çıkıyor, şuan ki size yazmış olduğum PC'de de 3200g kullanıyorum. Bizim işimizi oldukça görüyor o yüzden tekrar onu seçme gereği duydum. Ram'leri bilindik marka olsun diye Corsair seçmiştim. O değiştirilebilir 500de ordan cebe kalır. (Parçaları...
  6. Squirtle48

Ofis için PC Toplama

Farklı şeylerden bahsediyoruz sanırım. Neyse hocam ben şöyle bir şey yaptım; 1-) Anakart 5-) PSU 2-) İşlemci 6-) Monitör 3-) RAM 7-) Kasa 4-) SSD 8) Klavye Mouse Set Toplamda 15,500 TL gibi bir fiyat tutuyor. Sizce uygun mu iyi mi?
  7. Squirtle48

Ofis için PC Toplama

Nasıl güven vermedi hocam anlayamadım, Teknosa satıyor? :D 1710238939 Kesinlikle öyle. Bende 300 liraya falan almışım o senelerde. Fena develasyon yemişiz.
  8. Squirtle48

Ofis için PC Toplama

Hocam bu Asrock iyi midir? Daha önce Gigabyte aldım Gigabyte'tan devam etmek istiyorumda. Teknosa da şu ürün var Gigabyte, değmez derseniz Asrock yönelirim. 1710237775 500'lü serilerden daha pahalı. Birde Samsung Qvo SSD linki atmışsınız, 2020 senesinde iyiydi fiyatı da şuan çok pahalı. Benimde...
  9. Squirtle48

Ofis için PC Toplama

Merhaba arkadaşlar. 2020 yılında bir kasa toplamıştım ofis için. Anakart: Gigabyte B450M S2H AMD 3,6ghz İşlemci ve Ekran kartı: AMD R3 3200G Ram: Kingston HyperX Fury 8Gb 3200mhz Şimdi bir tane daha ihtiyaç oldu fakat anakartı pek internette bulamadım, bulduklarımda hiç bilmediğim yerlerden...
  10. Squirtle48

En Sevdiğiniz Metal Grubu Nedir?

Three Days Grace - Animal I Have Become, I Hate Everything About You, Never Too Late, Wake Up öneririm. Masked Wolf - Astronaut In The Ocean Öneririm. Skillet - Hero, Awake and Alive öneririm. I Previal - Bow Down, Scars öneririm. Exilia - Can't Break Me öneririm. Breaking Benjamin - The Diary...
  11. Squirtle48

Asus rog kulaklık alınır mı?

Dostum ben Asus Rog Delta S Core alacaktım. Bütçem o zaman yetmediği için Razer Kraken 7.1 Chroma almıştım. Bütçenden biraz daha para kalsın istersen bu kulaklığı öneririm. 2 yıl kadar kullandım, muzik ve özellikle FPS oyunlarında ses kasma da çok iyi performans aldım. Rahatlık konusunda da 10...
  12. Squirtle48

İncehesap iade işlemi hakkında

İncehesap'tan çok alışveriş yaptım, şu güne kadar bir sorun sıkıntı yaşamadım, ne iade de, ne ürünlerde. Tabi sizin tercihinize bir şey diyemem, çözümlenmesine sevindim 3-5 iş gününde yatıyordu hatırladığım kadarıyla.
  13. Squirtle48

İncehesap iade işlemi hakkında

Sıvı soğutmada bir problem yok, kutu ve kutu içeriğinide aynı şekilde gönderirseniz sorun olmayacaktır diye düşünüyorum. Ama 14 gün içerisinde sorgusuz sualsiz iade edebiliyorsunuz. İade olmazsa da uğraşacaksınız, Acer laptop almıştım, gayet iyi çalışıyor fakat oyunlara girince ekranda sürekli...
  14. Squirtle48

Alan wake nasıl bir oyun

İlk oyunu 9,1 saatte bitirmişim.
  15. Squirtle48

Alan wake nasıl bir oyun

İki oyununu da bitirdim, hikaye olarak oldukça beğenmiştim, gerilimi olsun falan güzeldi. Oyun mekanikleri ilk oynadığınızda garip geliyor ama arkadaşlara katılmıyorum, eliniz çabuk alışıyo, ben zorlanmamıştım şahsen. Bence alınır.
Top Bottom