STAvenom isimli üyenin son içerikleri

1. S

100K-150K Bütçede 250cc motor önerisi

keseyi az daha aç r25 al arkana bakma
  2. S

BT yardım masasına başvurun

arkadaşlar bunun çözümünü çok aradım yok hiçbirşeyde bulamadım yok antivirüs programını kaldırın felan diyor yok oda olmadı kullanıcılar dan da tam yetkiye sahipim adminim yani lütfen şunun çözümünü bulalım şimdiden teşekkürler
  3. S

Altyapı sorgulama doğruluğu

bu bizim adresi girdiğimizde verdikleri altyapı ama bizim evimiz müstakil ve şuan ki İnternet i direkten alıyoruz yakınlarda da herhangi bir pano yok ve bulunduğum ilçeye göre de bu hız bir mucize yani demem o ki İnternet üzerinden altyapı sorgulamadan Bi yanlışlık olabilirmi müşteri hizmetleri...
  4. S

Ram MHz Arttırma

Tamamdır çok teşekkürler peki ilerde 8gb daha RAM alıcam DDR4 2400mhz marka fark eder mi? ve bios tan nasıl ayarlıycam bende frekans ayarlama yok yada ben bulamadım
  5. S

Ram MHz Arttırma

Peki spd sayfası da parantez içinde neden 1200 gösteriyor
  6. S

Ram MHz Arttırma

7. S

Ram MHz Arttırma

eğer yeterli değil ise resim daha atarım 1590394557 kusura bakmayın biraz geç gördüm
  8. S

Ram MHz Arttırma

Aga pc de kolay ya monster da bios sürücüler kısmında yok 😔
  9. S

Ram MHz Arttırma

iş işte ben koskoca monster da eski bios olmasından şikayetciyim bu bios olsa yapıcam ama şu mavi ekran biosları var yada ben güncellemeyi bilmiyorum
  10. S

Ram MHz Arttırma

Afterburner üzerinden oc yapılıyor sadece bios u baya karıştırdım ama frequence felan bulamadım acaba 1200Mhz oyunlarda kac fps fark yaratır
  11. S

Ram MHz Arttırma

Öncelikle Selamlar Monster Abra A5 V12.1 kullanıyorum 1x8 ram im 2400Mhz Olmasına rağmen 1200Mhz de calısıyor Bios ta değiştiremedim Yardım edebilecek varmı
  12. S

100 tane 1 TL lik paralar

Arkadaşlar elimde 100tane 1 TL para var ben bunları nerelerde tümleştirebilirim şimdiden teşekkürler
  13. S

Laptop önerisi

kesinlikle katılıyorum
  14. S

Notebook dahili depolama kararı

Beyler şimdi notebook um 256gb ssd si var ve bana yetmiyor bir tane harddisk alıcam 1tb lık sizce taşınabilir mi alıyım yoksa sata 3 mü alıyım ilerde pişman olmak istemedim kararsız kaldım genellikle oyun oynuyacagımı harddisk de şimdiden teşekkürler
Top Bottom