SticKer isimli üyenin son içerikleri

1. S

🚨BJK-BAŞAKŞEHİR MAÇI HAKSIZ HAKEM KARARI🚨

allah korumus
  2. S

R5 5600 ve i5 12400F için kule tipi soğutucu önerisi

Arkadaşla beraber kasalara kule tipi soğutucu tavsiyesi arıyoruz. İlk kasa https://www.vatanbilgisayar.com/rampage-sailor-4x120mm-rainbow-fanli-600w-80plus-bronze-midt-atx-gaming-kasa.html Ryzen 5 5600 ve Gigabyte A-520m İkinci kasa...
  3. S

GencerGaming DA-C2 oyunlarda çökme problemi

geldıgınden berı bende boyle kullanım saglıyorum cok sukur bı sorun olmadı
  4. S

DOMİNOS PİZZA ORTA BOY GEL AL PİZZA 40TL

Geceye kadar devam eder mi acaba
  5. S

a520m-k anakart işlemci soğutucu LED girişi

Başka bir forum sitesinde var olarak gördüm bilgi kesin olarak yok mu şimdi
  6. S

a520m-k anakart işlemci soğutucu LED girişi

Konuyu takipteyim bende almayı düşünüyorum normal rgb aldınız dimi argb değil
  7. S

Win 11 oem key önerir misiniz güvenli bi yer olsun

wındows 10 ıcın 15 dk once arkadasıma gamesatıs uzerınden aldırdım bılgın olsun 25 TL dı
  8. S

Çözüldü✓ Gençer Gaming DA-C2

Aldığımız sistemlerde rgb desteği varmı kule tipi rgb li soğutucu alsak ışıkları yanarmi
  9. S

Technopat forum insanları neden çok kaba ?

Kiyaslama için yazmıyorum orda derdini anlatman için önce edebiyat bölümü bitirmem lazim tüm imla noktalama kullarını bilip baraji gececen sonra mülakata çağırırlar
  10. S

DA C2 KULE TİPİ TAKAMIYORUM

Hangi ürünü satın aldın acaba ornek olması için link verirmisin
  11. S

Değerli arkadaşlar merhaba geceniz hayırlı olsun bugün elime ulaştı gözlerimden bahsetmek isterim Ekran kartı kutusu ambalajından hiç acilmamisti biz açıp taktik W10 pro kurulumunu tamamladim hala key olmadan kullanım sağlıyorum . Pc acilinca bios filan güncelleme yapmadım ramleri direk...
  12. S

GencerGaming DA-C2 oyunlarda çökme problemi

Değerli arkadaşlar merhaba geceniz hayırlı olsun bugün elime ulaştı gözlerimden bahsetmek isterim Ekran kartı kutusu ambalajından hiç acilmamisti biz açıp taktik W10 pro kurulumunu tamamladim hala key olmadan kullanım sağlıyorum . Pc acilinca bios filan güncelleme yapmadım ramleri direk...
  13. S

Bu sorunu çözmek lazım ya indir indir nereye kadar Hemen altındaki değeri fclk yi 1767 yap istersen bide
Top Bottom