stoneandiron isimli üyenin son içerikleri

1. S

🔥İndirim Baseus 22.5W 10K Powerbanklar 699₺🔥

en güvenilir 3-5 markadan biridir hocam rahatlıkla alabılırsınız
  2. S

Yardım CORSAIR HS80 MAX WIRELESS 6000TL ALINIRMI .?

ben aslında o asusu direk ana kulaklık olarak alıp gecıcektım masraf olmasın dıye fakat malzeme kalitesi olarak cok kötü yorumlar var kırılıp elinde kalan çok olmuş o yüzden vazgeçtim.
  3. S

kesınlıkle katılıyorum keske deneme şansım olsa ama malesef yasadıgım yer sebebıyle mumkun degıl evet nova 7 de mantıklı suan bakalım bıraz daha dusunucem tskrler hocam suan bahar fırsatlarında amazonda aslında nova 7 var 9 taksıtle alınabılır kafama yattı suanda o 1710362346 sımdıkı kulaklıgım...
  4. S

bununla birlikte steelseries arctis nova 7 ve razer blackshark v2 pro 2023 arasında gidip geliyorum
  5. S

hocam teşekkürler güzel açıklama oldu. Açıkçası ben bu boyutlarda bir kulaklığı dışarda zaten kullanamam o yuzden cok onemli değil işin o kısmı bluetooth ise type c olmadıgı ıcın macbook filan nadirende olsa kullanıyorum o yüzden olması avantaj. Bide biraz baktığım kadarıyla normal olan...
  6. S

merhabalar herkese konudaki kulaklık 6000tl ye alınır mı 4-6 arası kablosuz kulaklık arıyorum başka önerilerede açığım. Çok anladıgım bi alan değil bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. İyi forumlar CORSAIR HS80 MAX WIRELESS USB Dolby Atmos RGB Bluetooth
  7. S

❌İndirim Bitti! Msı Ventus Rtx 4070 süper - 24.700 TL

hocam gereksiz masraf olur sadece valorant ıcın
  8. S

Stanley Adventure Switchback Termos Bardak 0,47 Lt 899,00 TL

Kendi kullanım senaryomu söyleyim. Çok fazla uzun yol yapıyorum. Evden cıkmadan kahvemı yapıyorum yol boyu sigara molalarında dısarda ki saçma içecekleri değilde kendi demlediğim kahveyi içiyorum.
  9. S

❌İndirim Bitti! Galax RTX 4070 Super 23.999₺

kime teşekkür edeceğimi senden öğrenecek değilim . Ayrıca arkadaş bilgi vereceğine uslübünü düzeltsin. Düzgünce cevap anlayışını bi gözden geçir ilk mesajada bakarak.
  10. S

boş yapmaya devam etmişsin eyvallah.
  11. S

Boş yapıyorsun. Ben fikir amaçlı olsun diye deneyimimi paylaştım. Ayrıca tbp değil tdp
  12. S

Ps5 ilk kurulumda sıkıntı

evet baglanmıyordu simdi düzelttim hocam güvenli modda açtım fabrika ayarlarına sıfırladım düzeldi tşkrler 1706736450 Yav arkadas 2 saattir ugrasıyorum bos yere guvenlı mod dıye bısey oldugunu bılmıyordum. Dualsense in arkasındakı mınık delıkten 10 defa sıfırladım düzelmedi sonunda simdi...
  13. S

İlk başlangıç ekranında kalıyor dualsense i baglayamıyorum
  14. S

denedim hocam onu. yok arkadasım aldı alınan yer güvenli magaza onda sıkıntı yokta ben muhtemelen yanlıs bısey yaptım dah oncede hıc tecrubem olmadıgı ıcın çözemiyorum
  15. S

Merhaba yurt dışından bi ps5 satın aldım. Daha önce hiç ps kullanmamıstım. İlk çalıştırdıgımda dualsense kabloyla ps ye bagladım. Kurulum aşamasında modem uzakta oldugundan wifiye baglanamadı sonra bı anda dualsense işlevsiz hale geldı. Suan tekrar baglayamıyorum ps ye kabloyu takıp ps tusuna...
Top Bottom